Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik gyerekes anyukákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyerekes anyukákkal vagytok akpcsolatban, hogy jösztök ki a párotok gyerekével?

Figyelt kérdés

És nektek van gyereketeket? Hogy jön ki vele a párotok?


Az én páromnak van egy 7 éves kislánya, nekem pedig egy 3 éves. Már találkoztunk egymás gyerekeivel,neki könnyebb dolga volt az én kislányommal, mert ő kedves, érdeklődő,barátkozós gyerek szeret játszani, barátkozni mindenkivel. Nekem picit nehezebb az ő kislányával, mert alapvetően csendesebb, zárkózottabb kislány, aki megválogatja, hogy kit fogad el és kit nem, pl.vannak olyan gyerekek akikkel nem hajlandó barátkozni, vannak rokonok akikkel nem szeret találkozni. Velem alapvetően jól sikerült a találkozást, de nem lett olyan nagy barátkozás rögtön, mint a párom és az én lányom között. Mindent megteszek persze, hogy megnyerjem a bizalmát. A kislányomra olyan semlegesen reagált, bár még alig találkoztak, fokozatosan fogunk szervezni olyan programokat ahol megismerhetik egymást .


Érdekelni másoknál ez hogy ment, esetleg tippek, hogy gördülékenyebb legyen az összeszokás?


Leszbikus kérdés.



2023. júl. 11. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem jösztök
2023. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Jösztök? 🤔
2023. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Erdelyben igy mondjak a bocskorosok.
2023. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!