Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tesztek ha valaki rákérdez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha valaki rákérdez, a lányokhoz vonzódtok-e, de nem akarjátok elmondani?

Figyelt kérdés

Letagadjátok vagy van esetleg valamilyen frappáns bevett válaszotok?


(a felvilágosulatlan homofób emberkék kíméljenek)



2023. szept. 4. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

És ha olyan kérdez rá, aki nektek is bejön?

Én bevallottam, de azóta sem történt előre lépés, pedig azt hittem azért kérdezi...

2023. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt is mondhatnád hogy te bioszexualis vagy (mint én). Füvel-fával lefekszel.
2023. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11es, azert ne keseredj el, egyszer majd a megfelelő ember kérdezi majd. 🙂
2023. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Kicsit csavarnék a dolgon. Mit mondanátok, ha valaki közeli családtag, pl szülő kérdez rá?

2023. szept. 7. 22:02
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne csavarj rajta, nagyon sok mindentől függ!


Kb azt h magánügy.


De eleg ez így??


Fugg a kortól, a függetlenségtől, a kapcsolatotoktól, erre nem lehet egy szoval válaszolni.

2023. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt, amit a 2es válaszomban is leírtam, hogy ha erre így rákérdez, főleg szülő, akkor már úgyis sejti/tudja, a pofájába meg nem hazudok. Mondjuk nálunk amúgy is tiszteljük egymást annyira, hogy ilyet nem mondunk, hogy semmi közöd hozzá. És tudom azt is, hogy ha erre rákérdeznek, akkor annak oka van, és nem csak beleszólni akarnak a magánéletembe.
2023. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Én azt szoktam mondani ,hogy semmi köze hozzá.

Bár nem igazán érdekel ki mit gondol. :)


28/N

2023. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14%
a lanyok gyakran kerdezik egymastol, szoval eleg bunkok vagytok hogy igy alltok hozza
2023. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Én 1x azt mondtam hogy az állatokhoz vonzodok, a reakció meg az volt hogy vissza kérdezett, utána meg lejött neki hogy hülyeségből mondtam, amúgy tényleg nem vonzodok állatokhoz. : D nem tagadom minden esetben le ha megkérdi valaki, hiszen látszik rajtam, viszont világgá se kürtölöm magamtól.
jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!