Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt életetek, legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek, legnagyobb csalódása egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legnagyobb csalodásotok leszbikusok, egy nőtől? Mindenhol azt hallom/látom itt, hogy így ugy megcsalta őket egy velük azonos nemű biszexuális nő egy férfivel, tényleg ez leginkább a vegkimenetele egy ilyen kapcsolatnak?

jan. 22. 00:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Férje volt.
jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
“Ő meggondolta magát.”
jan. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

Az, hogy transz volt.

😡

jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Titokba fiuja is volt
jan. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Csak biszexuális pár számít?
jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy keptelen volt bevallani hogy nem akar velem lenni.

1,5 év kapcsolat

jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#5 nem csak biszex számít, bárki le irhatja mi történt, szimplán csak ahogy észre vettem a kapcsolatok halálozási számát, a biszexek dobják meg megcsalásal.
jan. 22. 09:01
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Leszbikus is pont annyi csal, csak ők nem takarózhatnak azzal, hogy bocs, de kell pasi is.

Nekem az összeköltözés utáni 3 hónappal benyögés fájt legjobban, hogy mégsem akar velem lenni. Majd fel év múlva bevallotta, hogy akkor visszajött az ex a képbe, de aztán újra pofára ejtette. Persze nekem egy szóval sem mondta, azt is csak úgy vallotta be, hogy mégsem akar engem, hogy már összepakolva vártam haza, és mondtam, hogy mielőtt elmegyek, azért mondja meg, hogy mi történt. Későn járt haza, nem vette fel a telefont, ha hívtam, de szerinte csak képzelődtem. Csak azt nem értem, hogy miért kellett összeköltözni, ha ennyire nem volt túl rajta.

jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Hogy ugyan olyan volt mint a többi, kezdte amit mind, ahogy szokták... F.
jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

A legjobban önmagamban szoktam csalódni, hogy többet láttam az adott partnerbe, mint aki valójában volt.

Nem szabadott volna időt és energiát fordítanom olyan emberekbe, akiknél észrevettem, hogy nem érdemlik meg.


31/F

jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!