Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok kényszerhelyz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok kényszerhelyzetben bevállalnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Fiktív helyzetben például szüleitek tartozásának fejében, lakbér elmaradás miatt stb... Szexelnetek kellene a párotokkal, miközben egy pasi nézne és kiverne rátok de nem érne hozzátok, néhány méter távolságra ülne. Nyilván tudom hogy nem elveznetek de megtennetek e? Közben meztelennek kéne lenni, ez az egy kikötés lenne.

#Leszbikus cuckold
márc. 18. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose kelljen annyira a pénz, hogy mások előtt ezzel meg kelljen alázni magamat és a páromat.
márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy van az a pont, amikor már igen, de a legutolsó lehetőségek között lenne.
márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda agyatlan ötlet. Ráadásul soha nem fog ilyen megtörténni. Kár is róla álmodoznod. Szülő előbb kötné fel magát, mint hogy a pici lányát ilyen helyzetbe hozza. Egyszerűen nincs olyan szituáció, ahol ne lenne 100 meg 100 másik megoldás.

Ha erre kapsz igenlő választ, tudd, hogy az kamu lesz. Vagy egy meleg férfi, vagy szórakozó gyerekek, akk azon röhögnek majd, hogy miket írsz privátban.

márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Először is: senkinek nem írtam privatban, hetero vagyok, mit kezdjek egy leszbikus csajjal?

Hetero párok elég gyakran megteszik ezt, így nem hiszem hogy annyira furcsa lenne hogy ez eszembe jutott .

De annak örülök kedves utolsó, hogy olyan körülmények közé születtél, ahol mindig van 100masik megoldás. Ettől a kérdéstől függetlenül tudom javasolni hogy kicsit vesd bele magad a Magyarországon mélyszegénységben élők helyzetébe, meg fogsz lepődni hogy milyen körülmények között élnek emberek itthon. Ezt most nem a kérdéssel kapcsolatban írtam, csak hát nem mindenkinek van más opció.

márc. 19. 08:36
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Végignéztem már leszbi pár szexelését pasiként.

Jó haver az egyik csaj.

Nem voltak kényszerhelyzetben.

Mondtam neki, hogy egyszer szívesen megnézném mit művelnek a párjával. Áthívott és ők az ágyban csinálták, én meg a fotelben ülve vertem közben. Tetszett mindhármunknak. :)

márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Heteró vagy, mit is kezdhetnél 2 leszbikus nővel... de azért csak ide írtál, meg ezen agyalsz.

Mindegy, várd csak akkor a mélyszegénységben elő leszbikus nők válaszát, akik nem engedhetnek meg maguknak mobilt, meg nem netre költik a pénzük, hanem fűtésre, ha van egyáltalán.

márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sok minden mással is lehet pénzt keresni, mint szexmunkával. Mondjuk megtanulnék programozni, vagy egy nyelven, vagy ezer más megoldás, vagy szimplán felvennék egy hitelt amit tudom hogy tudok törleszteni.
márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Aha nekem még belefér. A párom a "gyenge" pont ilyesmikben.
márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is tudok elkéozelni ilyen kényszerhelyzetet.


A azüleim tartozása nem az én dolgom. Ha meg annyira nem tudják megoldani, úgyis végrehajtóhoz kerül az ügy, ahol nem játszanak ilyen 15 éves kanos fiúcskák fantáziái.


Ha meg valami uzsorás akkor meg nyitva vannak a jogi lehetőségek a szüleim előtt, hogy feljelentsék és volt tartozás, nincs tartozás.


Olyan szegény sose voltam, hogy mesterdiploma mellett ne tudjam kifizetni a lakbért. Ha mégis úgy látnám, hogy a következő hónapokban bajos lesz a fizetés, akkor előre keresnék egy női, nem perverz lakótársat, vagy csak szoba bérlésre váltananék, vagy keresnék plusz munkát, ami nem szexmunka: hétvégente pincérkedés, árufeltöltés, esetleg megtanulnám a műkörömépítést, ami úgyis érdekel.


Amit te írtál az totál életszerűtlen, és tipikusan csak az incelek álmodoznak róla, de sosem történik meg velük, kvázi prostituálódni pedig 90%-ban csak a mélyről jött, tudatlan, igénytelen nők szoktak.

márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!