Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az miért lehet, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy valaki az egyik közösségi oldalon egyértelműen leírja, hogy leszbikus és kapcsolatban van, míg a másik közösségi oldalán semmi nem utal ilyesmire?

Figyelt kérdés
Hátha valaki érti a logikát :)
ápr. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden platformon ugyan az a célja.
ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy az egyik oldal fontosabb számára, így ott kiír magáról személyesebb információkat, míg a másikat csak képek megosztására, vagy alapvető kapcsolattartásra használja, ezért ott nem vesződött az adatok beállításával.

De simán lehet az is hogy egyszerűen elfelejtette valamelyik oldalon frissíteni a profilját.

ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket gyakrabban használja és több időt tölt rajta, a másik meg csak úgy mutatóból van neki.
ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem teregeti ki mindenhol a magánéletét.
ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az egyiken csak a közeli bizalmasabb embereket igazolja vissza a másikon meg mindenkit
ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy profilom, ahol minden ismerős bejelöl. A szomszéd marika nénitől kezdve az általános iskolás évfolyamtársamtól mindenki. Nem akarok bunkó lenni , ezért vissza igazolom őket. De mivel családon belül amúgy is feszültség van,hogy nővel vagyok együtt és tesóim azon aggódnak ,hogy jajj kitudódhat, így van egy másik profilom ahol csak azokkal osztom meg a magánéleti dolgaim akik úgy érzem, hogy elég közel vannak hozzám. Persze leszarhatnám őket, de őszintén szólva már én is belefáradtam abba, hogy mindenkivel vitatkozzak meg védjem magam olyan emberekkel szemben, akik egyébként sincsenek benne a szűk magánéletemben, akik számítanak.
ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom attól függ melyik oldalon kik az ismerősei. Lehet az egyiken ott vannak munkatársak is, és nem akarja előttük kiteregetni, elvégre semmi közük hozzá.
ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!