Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ciki, ha 26 éves vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 26 éves vagyok és eddig csak egy barátnőm volt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kevesebb a választási lehetőség és aki bejön, annak vagy én nem jövök be, vagy a világ másik felén lakik, vagy van barátnője. Persze voltak kisebb kavarások, de semmi komoly nem lett belőle.


A legtöbb heteró lánynak ennyi idősen már 4-5 kapcsolata simán volt, de nekik azért bizonyos szempontból egyszerűbb.

Most mondjátok meg, én vagyok béna, vagy más is hasonló tapasztalati vannak?



2015. máj. 22. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajna ilyen világban élünk a lányok nagy része a külsőre megy,még az elönytelen külsejű nők is jó pasit akarnak!!!
2015. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén??? Igen az, ciki, 26 éves pasiként 1 barátnő az ciki!!
2015. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Első, egy leszbivel van dolgunk...


Egyébként nem ciki

2015. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki nem nezi a kategoriat amiota ez az uj rendszer van.:D Nem ciki de elhiszem hogy kellemetlen lehet. En meg csak 18 vagyok most van a 2. kapcsolatom (meg soha nem volt alkalmi) de szinglikent mindig felek a maganytol. Pedig ha nem.szamitana a kulso akkor soha.nem.lennek egyedul de azert legalabb nezzen ki nonek :)
2015. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hali!Semmi nem ciki!Nem mindenkinek alakul úgy az élete,hogy 4-5barátnőn túl legyen ennyi idősen!Fel a fejjel,találsz majd még annyit,hogy hajjaj! ;)

A lényeg,hogy jó helyen keresd!:)

2015. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást azoknak akinek sikerült 6 sort elolvasni. Akiknek nem, azoknak is, én is drukkolok nektek. :P
2015. máj. 22. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sajnos én is hasonlót tapasztalok. Akinek nincs a homlokára tetoválva a leszbikus jelző, annak kín az egész, főleg ha nem tud kezdeményezni. (lipstickek és femmék baja :/)
2015. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! A párom 26 évesként fogadta el saját magában, hogy leszbikus, szóval csak ekkor coming outolt és utána kezdett csajozni.
2015. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 leszek, olyan 5-6 éve biztos vagyok benne, hogy leszbikus, és csóknál több nem történt nővel (#7-es által vázolt probléma). Az én helyzetem szerintem cikibb. :)
2015. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Én 22 évesen jöttem össze az exemmel, szóval kb. ugynaz a helyzet, csak én idősebb vagyok. és igen, sajnos rajtam se látszik, az ilyen helyeken a legtöbben benéznek valamelyik meleg srác haverjának.
2015. máj. 22. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!