Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok akik együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok akik együtt élnek, de nem a fővárosban?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Melyik városban éltek? Mennyire fogadják ott el hogy leszbikusok vagytok? Mennyire vagytok egy kisebb városban feltűnőek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 16. 12:18
 1/7 anonim válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy szard le, mit gondol a másik (már ha azért kérdezted, amire gondolok).
2015. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ahol én éltem, kb 25-30ezres városban, aki felvállalta annak elég nagy híre volt, de ez nem is meglepő.

ismerek olyat, akikről az egész baráti társaság tudta hogy együtt vannak, a család is. de ők úgymond nem vállalták fel, de mindenki számára egyértelmű volt. persze ez is kiszivárgott de nem volt olyan nagy híre, mert utcán nem jelentek úgy meg mint egy pár.

Egyébként szerintem mindegy hogy mit csinál az ember, mert ígyis úgyis beszélnek róla.

Rólam az a hír járta hogy egyszerre 5 fiúval voltam, pedig a lányokhoz vonzódom :DDD

2015. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem coming outolni szeretnénk, csak együtt élni úgy, hogy nem bámulnak meg minket azért, hogy együtt élünk, pl a szomszédok se zaklassanak azzal hogy két nő miért él együtt stb...
2015. nov. 16. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Lakótársad és pont. Kinek mi köze hozzá? Csom óegyetemista él együtt, most akik pl hárman laknak mondjuk, ott meg orgia megy vagy mi? O.o
2015. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj. tudatosan válasszatok fiatalos, diák környéket, ahol kicsit elfogadóbbak.


a házban akitől bérelni fogtok jó ha tudja. egyrészt egy pár kevésbé rongál, a közös otthonba senki nem hoz haza csak úgy random pasikat akik lopnak, és a párjával nem issza magát hányásig az ember.

2015. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi köze van ahhoz a szomszédoknak, hogy esténként kivel bújsz ágyba? Baromira semmi. Az meg, hogy Juci néni, meg Béla bá az elsőn mit gondol, senkit sem érdekel.

Esetleg a főbérlőnek elmondanám, hogy ez a fiú/lány a barátom és itt fog lakni, de nagyjából ennyi.

2015. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat,minket meg a fovarosban is megneznek. Na nem annyian, mint kisebb varosban, de nagyon levagos, ahogy egymasra nezunk, meg ahogyan gyengeden szolunk egymashoz. Szal megneznek, meg kell szokni, ennyi. Nem kell vele foglalkozni.
2015. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!