Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Maradjak vagy menjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
Tegnap történt az eset, átjött a szomszédcsajszi hozzám. (Pár napja költöztem be az albérletbe és Ő a közvetlen szomszédom. (panelház)) Hozott egy üveg bort, leültünk a kanapéra, elkezdtünk beszélgetni, nagyon aranyos volt. Gyönyörű, sportos alkatú, hosszú szőke hajú csajszi. Kicsit becsiccsentettünk, (nem kicsit) nevetgéltünk. Kérdezte, hogy sportolok e valamit, és mondtam neki, hogy igen, szoktam jógázni, stb. Megkért, hogy álljak fel. El nem tudtam találni, miért kér meg erre. Felálltam, megfogta a fenekem, elkezdte markolászni, simogatni, mondta hogy milyen szép kerek, kemény fenekem van és lehúzta a cicanadrágot rólam. És most jön a java!!!! Hagytam magam!!! Úgy felizgultam mint még talán soha.. Annyira jól esett az érintése és az hogy ezt az egészet egy NŐ csinálja, teljesen más érzés volt. Aztán csókolóztunk, és én is levetkőztettem őt. Nem gondoltam volna hogy ennyire felzgulok egy p.ncira... olyan szép volt és úgy tetszett/szerettem nyalni. Na mindegy, ő is és én is elég gyorsan elélveztünk. Másnapra pedig természetesen legszívesebben mindent kitöröltem volna az agyamból, csak sajnos ezt ne lehet semmissé tenni. Ti maradnátok? Vagy menjek másik albérletbe?
2015. dec. 10. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda kisfiú fantázia..,.
2015. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
maradj, jó lesz ez a csaj még neked későbbre is :D
2015. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát leszbi vagy? ha igen akkor tartsd vele a kapcsolatot és jöjjetek össze néha egy kis fagyizásra, nem kell tudnia róla senkinek, ha meg biszex vagy hetero vagy akkor meg szerintem költözz el mert a szomszéd csaj tisztességtelen biztos mindenkire rámászik és elmeséli bárkinek az esetet
2015. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiú/férfi. Ez halál komolyan megtörtént!

Hetero vagyok, nemrég ért véget a 3 évig tartó komoly kapcsolatom. Soha ezelőtt nem voltam még nővel.

2015. dec. 10. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Természetesen maradjál. :) ami történt az teljesen renben van. Ha találkizol vele mond hogy neked ez volt az első és hogy kell egy kis idő míg megemészted a dolgot.


Biszex vagy. Ezzel nincs semmi probléma. Örülj neki hogy ilyen jó volt az első élményed. A legtöbb emberben vegyes érzéseket kelt az első alkalom. Fogadd el.

2015. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nekem annyira kellemetlen találkozni vele nap mint nap... És az is nagyon kellemetlen lenne ha mondjuk lenne párom, jönne fel hozzám és összefutna a szomszédlánnyal és ne adj isten mondana neki valamit... értitek... Azért egy pasi ha komoly párkapcsolatot szeretne nem biztos hogy kellenék neki ha megtudná hogy egymást nyaltuk a szomszédcsajszival
2015. dec. 10. 18:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne költözz el. Beszéljétek meg a történteket. Lehet ő is ugyanígy érez. Ki tudja...lehet ebből még egy kapcsolat is. :)
2015. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem speciel semmi bajom nem lenne ha a barátbőmről kiderülne hogy együtt volt a szomszéd csajszival. Egy normális ffi bem akad ezen fent.


Tudom hogy kellemetlen de hidd el hogy ebben nincs semmi pláne. Valószínűleg több lányt is elfogyasztott már előtted így szóval ne aggódj.


Mond meg neki bátran hogy neked ez volt az első és elég kényelmetlen neked a szitu. Beszéld meg vele.

2015. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről most ez jutott eszembe: "Na jössz vagy mész, vagy elmész és elmész, vagy elmész és maradsz?" :)
2015. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj és próbálj ki minél több mindent vele, imádni fogod:)) 18/L
2015. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!