Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom h menjek e vagy...

Nem tudom h menjek e vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Vidéken Kelet Magyarországon élek,és egy netes ismerősöm felajánlott egy bébiszitter állást Sopronban.Igazából ismeretlenek nekem ezek az emberek.150 ezer forintot kapnék,szállás kaja megoldott ott náluk.Most 84 ezer ft keresek,bejelentett munkahelyem van gyerekekkel foglalkozom albiban lakom,van kilátás továbbtanulásra is a munkahelyen és talán egy szerelem is.Mit tegyek?

2015. okt. 30. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Maradj.
2015. okt. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Kinek ez a jó döntés, kinek az; személyiség kérdése.

Hány éves vagy és mi az aszcendensed?

Ez alapján meg lehet tippelni, hogy 5, 15, stb. év múlva melyik döntésedet fogod bánni.:)

25-28 körül lehetsz, nem igaz?

2015. okt. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Először találkozz velük, nézd meg hova mennél, ismerd meg a gyereket, és informáld le a szülőket.
2015. okt. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok és állítólag ha minden igaz ikrek az aszcendensem.
2015. okt. 30. 06:30
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerelmet mindenhol lehet találni, különben sem ismer akadályt. Jövő viszont Kelet Magyarországon nemigen van, különben is mi az a légvonalban 300 km? Ingyen szállás és ellátás, akkor több, mint kétszeres lenne a jövedelmed. Saját gyereked és saját családod nincs, akkor mit habozol ?
2015. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

4: Fú, az nehéz! Mert akkor mind a kettőt akarod!:) Mindenképp hiányérzeted lesz!

30 éves kor után kezd dominálni az aszcendens, a napjegy dominanciáját váltja fel, és az azt megelőző években kezd meginogni az emberben az addigi életstratégiája. Azért kérdés Benned, hoyg mit válassz. 5 évvel ezelőtt könnyen döntöttél volna, és 8 év múlva is könnyen döntenél.

De ezek az átmeneti évek a 2 személyiség között.

2015. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Sopronban van felsőfokú óvónő és gyógypedagógusképzés is, ha jól emlékszem. Ha a szállás, kaja megoldott, gyakorlatilag szinte a teljes fizetésedet félreteheted. Ha németül is tanulsz (TÁMOP-képzés keretében pár ezer forint egy tanfolyam), nagyon jó esélyeid vannak a jövőre nézve is.

A hátrányok: nem ismered őket, a gyerekeket se, gondolom, nem lehet tudni, meddig lenne rád szükség. Kockázatos bevállalni, de sokat nyerhetsz vele.

2015. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Ja és nem árt szem előtt tartani, hogy a nyugati határszél, különösen Sopron jóval drágább megélhetés, lakhatás szempontjából, mint a kelet országrész.
2015. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
20%
Én mennék, sokkal több ott a lehetőség, csak észre kell venni :) Sok sikert, bárhogy is döntesz!
2015. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
A "netes ismerős" szerintem nagyon, nagyon veszélyes dolog. Honnan tudod hogy esetleg nem kellesz a férj szeretőjének is lenned? Vagy napi 10 órában takarítani a lakást, kertet rendbe tenni és hasonlók?
2015. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!