Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratnombe?!?!

Figyelt kérdés

Ma átmentem hozzá és beszélgettünk aztan kitaláltam hogy nézzünk sorozatot. Lefeküdtem az ágyára és ő a vállamra hajtotta a fejét. Valahogy bennem volt az az érzés amit akkor érzek amikor a barátnőmmel vagyok. Szóval meg akartam csókolni simagatni akartam meg hasonlók. Ha a szívemre hallgatok akkor megcsókolom es magamhoz ölelem. De nem tudtam megtenni mert tudtam hogy nem tudnék megbirkózni a bűntudattal.

Amúgy régebben mar csókolóztunk legutoljára szilveszterkor. És mindig félreérthetetlen utalásokat tesz arra hogy milyen jo lenne velem megy hasonlok. 18 évesek vagyunk mindketten.

Nem tudom hogy mit is érzek mert szeretem a baratnomet mindennel es mindenkinél jobban 2 évet küzdöttem érte, es végre az enyém lett.

De a legjobb barátnőm meg olyan mintha a húgom lenne, csak vonzódok hozzá.

Mit csináljak ?



2016. jan. 11. 19:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megküzdöttem*
2016. jan. 14. 13:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!