Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Legtöbb leszbikus komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb leszbikus komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Én leszbikus avgyok es komolyat keresek de aligha találok olyat aki szintén :/ :(
2016. febr. 7. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én találok olyat, aki azt keres, de nincs bennünk semmi közös, szóval nem lesz belőle semmi :D
2016. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy ki melyik szakaszában tart éppen.

Szakítás után nem biztos, hogy mindenki bele akar ugrani egy következő kapcsolatba, kicsit ki akarja élni magát.

Egyébként igen, nehéz találni olyan nőt, aki komoly kapcsolatot szeretne egy másik nővel. Valóban nehéz.. :/

2016. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Eddig mindig komolytalanokba futottam.. 18l :(
2016. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok és nem komolyat keresek:) 18/L
2016. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is komolyat keresnek de nem jon ossze!! 16L
2016. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképp komoly kapcsolatban gondolkodom, de sajnos ezidáig nem jött össze, többek közt azért, mert nem is tudom hogyan ismerkedjek, kinél szabad a pálya stb. Neten meg hát :D
2016. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En is komolyat keresek de eddig még nem jött össze 18/L
2016. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig vagyunk egy páran.. :)
2016. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem keresek komolyat de sajnos az se nagyon akar összejönni:/ 18/L
2016. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tény hogy sokan nem keresnek komolyat, viszont megéri kitartani, nekem is sikerült megtalálni azt aki komolyat akar és a legjobb h engem :)

mindenki megtalálja majd a hozzáillöt, elöbb vagy utóbb :)

igazából ha megfigyeli az ember a leszbik között is akik komolyat akarnak olyan 25 felett vannak, mert elötte kiélik magukat, nem mondom tisztelet a kivételnek, de ez a tapasztalatom :) bár volt már fordítva is :)

amugy sok leszbinek az is a baja, ha a másik biszex, például mi mind a ketten leszbikusok vagyunk és egyikünk sem szereti öket. :)

20 L L

2016. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!