Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan sehol nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan sehol nincsenek értelmes,20 fölötti leszbikus csajok akik komoly kapcsolatot szeretnének? Vagy csak én nem akadok össze soha ilyennel? Én állandóan totál az ellentétével találkozok.21/l

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 18:12
1 2
 11/20 mydelirious válasza:
Természetesen vannak. Arra tudok gondolni, hogy pont emiatt nehéz viszont párt találni, mert kellő kritikával és elvárással nézel egy olyan világra, ami jelenleg felesleges, vagy túlzott élvezethajszolásra és állandó, azonnali kielégülésre vágyik. fogyasztó társadalom vagyunk, és sajnos a fogyasztói igények kicsit életidegenek. De sebaj, örülj annak, hogy pillanatnyilag jól érzed magad a bőrödben, és tuti találkozni fogsz azzal aki kell neked. Csak légy kitartó. ;) 24/L/L
2016. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 aleciafan válasza:
Én is szívesen ismerkednék, nem tudom számít-e ez a pár hónap :) 19/L bp
2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak, nem is kevesen. :)

Bármikor találkozhatsz egy ilyen személlyel, csak legyél nyitott rá.

22/N

2016. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Partnert is nehéz találni de inkább szerelmet.

21/L

2016. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Barátságot is marha nehèz,nm mèg egy èletre szóló valakit.. Akivel tènyleg felhőtlen kb minden..ritka mint a fehèr holló.

Szerintem így sokkal nehezebb találni,pláne mert az emberek többsège nem fitoktatja az utcán..meg köti mindenki orrára ezeket,ami èrthető. Èn se.

De totál átèrzem,sajnos.

Ènis komolyat keresek.. Jó lenne egy olyan valaki. Meg ugye utána derülnek ki dolgok..összeilletek e blabla..

Lányok,aki akar írhat^^

2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Utolsó: 22/L ez kimaradt:D gomen.
2016. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkedek. a nagy őm màr meg volt férfiben de rengetegszer csalódtam. Eddig 2-szer voltam szerelmes de összetörtek nagyon. màr az utolsó baràtomnàl a lànyok felé kezdtem húzni. annyi a hülye van hogy az nem igaz.most màr úgy vagyok vele hogy feladtam. komoly kapcsolatot alig akarnak.
2018. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kezdő biszexként én sem talàlok senkit hiàba keresek hosszútàvra, szeretnék valakit aki a lelki tàrsam lesz és akivel megoszthatok mindent. ha kölcsönös a szimpàtia abból több is kialakulhat. visszahúzódóbb làny vagyok. bulizni én sem jàrok. aki szeretne ismerkedni az írjon :)
2018. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sajnos már egyre többen vannak így. Én is hiába keresek, de még nem igazán sikerűlt. Pedig próbáltam már itt is ismerkedni.

L25

2019. dec. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyen a leszbikus szerelmi/szexuális élete...általában egyenlő a nullával,ugyanis nem létezik.🤣😅😅
2020. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!