Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baranya megyében miért nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranya megyében miért nincs egy lány se aki felvállalná hogy leszbikus ill. biszex?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is mindenki budapesti stb... 21L

2016. máj. 22. 17:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
még mielőtt valaki törölné a kérdést olvassa el figyelmesen :)
2016. máj. 22. 17:45
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerek egyet, de nem adom, bocsi.
2016. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tartsd meg :D
2016. máj. 22. 19:16
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Úgy lesz.

Egyébként, kérdésedre válaszolva, szerintem azért, mert úgy tudom, ott annyira nem elfogadott, mint Pesten például. De ha jobban szétnézel szinte biztos, hogy vannak többen is.

2016. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazad van.Én is ismerek 1-2 személyt de attól függően nekem is van igényszintem és érted..

Idősebb korban jobban felvállalják szerintem.

2016. máj. 22. 19:49
 6/21 anonim ***** válasza:

próbálkozz Pécsen mondjuk wannabeben vagy szenesben :D

amúgy én felvállalom XD de itt csak tanulok :D

2016. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én amíg Pécsett laktam (is) felvállaltam, a legjobb barátnőm - aki szintén leszbikus - szintén felvállalja. Nagyon sok biszexuális ismerősöm szintén nem tagadta. Lehet, hogy csak a társaság miatt ilyen eltérés, hogy én főként olyan lányokat ismerek Pécsről akik vállalják.:)
2016. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A szenes az leszbi club? Vagy milyen hely pontosan?
2016. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
btk-s egyetemi szórakozóhely, szóval elvileg semmi extra, de ott elég sok a langyi csaj úgy vettem észre meg ismerősök is ajánlották ilyen szempontból... :) szóval pár próbát megér, oda többen járnak... jah meg mikor facen volt ez a szivárványos profilkép, kb. az eventeknél minden csajnak az volt kint... pár profilt is néztem és sokan leszbikus kapcsolatban is voltak közülük :) ennyi alapján ajánlom szenest
2016. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ 9- es :)
2016. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!