Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baranya megyében miért nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranya megyében miért nincs egy lány se aki felvállalná hogy leszbikus ill. biszex?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is mindenki budapesti stb... 21L

2016. máj. 22. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, wannabe meg ilyen mindenkivel elfogadó hely, de sajnos ott eddig átlagban több a meleg fiú, szóval tessék ezen változtatni lányok :D amúgy baromira hangulatos hely :)
2016. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló én nagyon hálás vagyok neked. Már hónapok óta keresek a neten olyan helyeket, ahol lehet esély az ismerkedésre Pécsen, de nem találtam szinte semmit. Most költözöm oda és a netes ismerkedéssel nincsenek jó tapasztalataim.

20/L/L

2016. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Azert mert baranya az baranya? Eleg elmaradott terseg es az emberek is maskepp allnak hozza a meleg emberekhez mint pl Pesten. Es mivel ezt nagyon sokan tudjak ezert Pestre koltoznek.....
2016. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hat ezekrol meg nem nagyon hallottam pedig x eve itt elek.. :D

De koszi a segitseget!

2016. máj. 27. 08:09
 15/21 anonim ***** válasza:
szerintme itt elég sokan felvállalják. én is biszex lány vagyok és pécsi, de elég sok emberről tudom, hogy szintén az.
2016. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És pécsi vagyok, leszbikus, és felvállalom, de itt a városban én is csak két másik ilyen beállítottságú lányt ismerek, aki hasonlóan tesz. De ez lehet hogy csak ezért van, mert én vagyok túl béna és nem járok elég nyitott szemmel... Mindenesetre itt valóban jóval nehezebb az ismerkedés, mint pl. Pesten. :/

17/L

2016. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok és pécsi,de nem tudom hol próbálkozzak.
2016. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én baranyai vagyok és biszex. Akivel van kedve ismerkedni írjon nyugodtan. :) 21/L
2017. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 LinaLight válasza:
Én is pécsi vagyok és felvállalom,az más h ha nem kérdezik akkor nem verem nagy dobra. Sajna én is csak 1-2ismerek.
2017. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 LinaLight válasza:
Hát nem azért de én laktam Pesten id és itt most Pécsen,de szerintem Pécsen kevesebb ember nem szól be mint Pesten.
2017. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!