Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első látásra beleszerettem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrégiben facebookon megismertem egy lányt (mint kiderült régebbről ismertük egymást, de nem ő a lényeg). Az ismerősei között megpillantottam egy lányt, és egyből "beleszerettem". Tudom róla, hogy biszexuális, és inkább vonzzák a lányok. De, ahogy elnéztem a volt barátnőit rájöttem, hogy esélyem nincs nála. Viszont kiverni se tudom a fejemből. Az a típusú lány, akit, ha az utcán látok nem tudom levenni a szemem róla. De tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok az esete. De mit tegyek? Hogyan lehet kiverni a fejemből valakit, akibe első látásra belehabarodtam?

2016. jún. 21. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Irj privit mert ezt igy nem lehet megbeszelni
2016. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

#2 Nem muszáj ebben a kategóriában nézelődnöd. A rosszindulatú kommentjeidre senki sem kíváncsi. Semmit nem fogsz elérni velük.

Üdv!

2016. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És hogy segítsek is: szerintem nyugodtan próbáld meg, nem minden lany megy a külsőre. Én magamból indulok ki, az első barátnőm után egy sokkal kevésbé szebb került az életembe, de nem érdekelt. Megnyerő volt nekem a személyiséfe, és ez számított.

Hajrá:).

2016. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Senki se tart igényt, egy ilyen jellegű kérdésnél, a homofóbiás emberekre. A kérdések nem véletlenül vannak kategorizálva. Ha nincs normális hozzáfűzni valód ehhez a témához, akkor csak lépj tovább.

#3 Köszönöm mindkét válaszodat. :)

2016. jún. 21. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:

#6 akkor zárd be az oldalt, és ne foglalkozz velünk. Mi se szólunk bele a te hetero életedbe. Köszi!

Kérdező: igazán nincs mit, remélem sikerrel jársz:).

#3 voltam.

2016. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nagyn sok jó nő él a Földön. :)
2016. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a volt baratnoibol indulj ki. Nyugidtan probalkoz ve nala. ;)
2016. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

A volt barátnője nem jelent semmit. Mindenki egy egyéniség, mindenki másban jó. Attól még, hogy lehet, hogy jól nézett ki, nem tudod, hogy pl. fűvel fával megcsalta-e, de ez csak egy példa akart lenni. Közeledj a lányhoz és próbálkozz be nála. Nem muszáj kiverni a fejedből. :)

19/L

2016. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!