Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan kezeltétek a helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezeltétek a helyzetet? Biztos sokótokkal előfordult sajnos. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismertem nem olyan rég egy lányt. Elképesztő személyisége van, ami engem nagyon vonz és külsőre is gyönyörűnek találom. Tudja ő is, hogy tetszik nekem. Az az egyetlen baj, hogy nem tudja eldönteni tudna-e többet érezni egy lány iránt. Én nem akarom őt összezavarni és szeretném ha boldog lenne -nem számit kinek vagy melyik nem oldalán- de nehéz nem érezni iránta semmi többet. Próbálom elnyomni az érzéseimet -ami máskor sikerült-, de nála valamiért nehezen megy.

Ti hogy tettétek túl magatokat a dolgon ehhez hasonló helyzetben?



2016. jún. 21. 20:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tanácsokat is elfogadok, hogy mit kéne tennem.
2016. jún. 21. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem varj ra egy picit.

Velem csak egyszer volt ilyen, es par honap mulva azt mondta, viszonozza az erzeseim, pedig heteronak tartotta magat.

Majd ird meg, mi lett:3.

2016. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Remélem lesz valami. Inkább biszexnek vallja magát a lány, de bizonytalan és ez a baj. Én meg ugye mint már mondtam nem szeretném összezavarni.

Továbbra is várom szívesen a tanácsokat!

2016. jún. 21. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés, hogy érez-e többet lány iránt, hanem érdekled-e úgy és olyan szinten, hogy irántad többet érezzen és felvállaljon téged egy kapcsolatban is akár. EZt a "nem akarom összezavarni" szöveget szerintem hanyagold meg a mártírkodást az "érzelemelnyomással". Vagy érdekeled vagy nem. Ennyire egyszerű. Más kérdés, hogy ő elfogadja-e az érzéseit vagy sem. Töltsetek együtt időt, szervezz vele programokat, ismerjétek meg egyre jobban egymást aztán meg majd lesz, ami lesz.
2016. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mártírkodás szempontjából írtam hidd el. De gondolom veled is volt már olyan, hogy nem tudtad mit csinálj és inkább a másik érdekeit tartottad szem előtt.
2016. jún. 21. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezzel nem zavarod össze, ha érez lányok iránt is valamit akkor hetero már nem lehet.

Itt az a lényeg, hogy ő ezt fel vállalja e.

Amugy voltam hasonló helyzetben,barátok voltunk és csak vártam..aztán mikor nem is számítottam rá, bevallotta, hogy többet érez, persze aztán semmi komoly nem lett csak egy kis ideig...mivel a felvállalás nem igen ment neki.

Próbáld megfogni őt a személyiségeddel stb...:D

2016. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben van! :)

Köszi a választ. Az az igazság, hogy azt mondja én is tetszek neki de benne van ez a félelem. Szóval ez a helyzet.

2016. jún. 21. 23:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen félelem pontosan?:D
2016. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fél az érzéseitől. Magának is fél elismerni az érzéseit plusz ott vannak a homofób emberek is. Ők pedig szép dolgokat tudnak mondani mint tudjuk, amivel elérik, hogy sokan "félresikerült" "elcseszett" alakoknak gondolják magukat...:)
2016. jún. 21. 23:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Ettől nem szabad félni, össze kell barátkozni a gondolattal.

Én nagyon sokáig éreztem azt, hogy aberrált, félresikerült vagyok. De megtanultam kezelni a negativ kritikákat. Időbe telik, de megéri :). #1 voltam.

2016. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!