Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kategoria! Irjak neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kategoria! Irjak neki?

Figyelt kérdés

3 honapja megismertem egy fantasztikus nőt. Két honapig szinte minden nap beszeltunk, talalkozgattunk es egyszer meg le is fekudtunk. (Mind a ketten biszexek vagyunk) egy honapja egyik naprol a masikra eltavolodott tolem, azt mondta megismert valakit. Szive joga, hiszen nem voltunk egy par (de kozos ismerosoktol tudom, hogy csak egy futokaland volt neki)

Egy honapja nem beszeltunk, de nagyon hianyzik. Szerintetek irjak neki? A tortenethez hozzatartozik, hogy most ugysem tudnank talalkozni mert meg 3 honapig kulfoldon leszek munkaugyben, viszont annyit nem tudnek varni.

20L 21L


2016. szept. 13. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem irj rá és kêrdezd meg érez e valamit irántad
2016. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írni írhatsz, de szerintem evidens, hogy nem akart tőled egy éjszakánál többet végül.
2016. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írjál neki:)
2016. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!