Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lanyok! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lanyok! Ti hogy fogadtatok/fogadnatok el ezt?

Figyelt kérdés
A mostani parom elottem csak ferfiakkal volt egyutt (kettovel), es egyszeruen nem tudok szabadulni a gondolattol, hogy egyutt volt veluk. / a szexualis reszet leginkabb/. Voltatok mar hasonlo helyzetben? Vagy mit tanacsolnatok? Nektek mi segitett?

2016. okt. 3. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tesóm leszbikus és az első barátnőjénél ugyan ez volt vele is. Annyi volt neki, hogy a lánynak ő okozott előszőr örömet az ágyban, a srácoktól nem tudott elélvezni.

Ez miért érint különben rosszul téged? Undort vált ki belőled vagy tartasz az együttlétektől, vagy miért?

2016. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Ja különben azért írtam le az orgazmusos részt, mert ő speciel nagyon tartott attól, hogy a lány úgymond hiányt érez majd...de aztán nagyon jól megvoltak, mint már mondtam
2016. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én például úgy vagyok vele, hogy egy nővel, akiben már járt férfi... uh. Nem is tudom. Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben.

De ha a lelkiek miatt aggódsz: a legtöbb biszexuális ismerősöm hűséges és aranyos típus, nem csaltak meg senkit, sem a barátjukat sem barátnőjüket, tehát ez nem lenne gond. :)

Ha meg gondolom ő is pozitívan jelez majd vissza a szexben,remélhetőleg elmúlik ez a zavart érzés.

2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, a melegek folyton azt mondogatják, hogy fogadjuk el őket, meg kit érdekel ki mit csinál a hálószobában. Ti meg nem fogadjátok el ha valaki hetero viszonyt folytat(ott)? Elfogadás, hölgyem, elfogadás.
2016. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ilyen gondolatokhoz nagyon alacsony önbecsülés kell.

az alap keret,hogy te jobb vagy mindenkitől,senki sem érhet fel hozzád,ezért vetélytársad sem akad.

nem ez az alap keret?

2016. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több barátnőm volt fiúval elöttem (illetve eggy-kettő utánam is).

Kicsit engem is taszított a gondolat, hogy miken mehetett szexuálisan keresztül (én nem voltam semmilyen értelemben férfival, es nem is tervezem), de igazából egyik kapcsolat alatt sem volt ebből problema, a szexben sem, pusztán a gondolatot kell elengedned.

Ha boldogok vagytok együtt, és a szexben is egymásra hangolodtok, akkor nem lehet baj, főleg ha mindketten tudtok őszintén beszélni az igenyeitekrol az ágyban, hogy ki hogy, mit szeret, stb., de ha te ott l vagy a toppon, nyugi, nem fog f*aszt hiányolni, csak magabiztosan :)

És az elöttem szólókhoz is csatlakoznék, énis tapasztaltam hogy páran nem is tudtak elmenni a sárcoktól, szóval lehet bizonyítani hogy hogy is kell igazán... ;)


20/L/L

Bp.

2016. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ahogy a #4 ! Írja! Ha szereted.. Elfogadod. Egy idő után el is fogod felejteni, ha nem görcsölst ezen, és törekedtek a minőségi együttlétre !
2016. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazabol leirtatok, amit erzek. Egyresz undort is, masreszt, hogy keves neki amit en adok az agyban. Elmondta, hogy az egyik kapcsolataban nem volt jo, mert agressziv volt a szex, de tobb ideig is vele volt, es akkor nem ertem, h megis miert. Es olyan rossz erzes, hogy ennyire leadta regen.. Koszonom a biztato kommenteket:)
2016. okt. 4. 14:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan érdekes... én barátnőm alap h leszbi, de a szuzesseget o is fiuval veszitette el még tizenévesen. Engem ez abszolut nem zavar. Ha ránézek, nem ezt látom. Szóval szerintem engedd el, a mult az a mult. A jelen és a közös jövőtök az, ami számít kizárólag. :)
2016. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én eddig nem igen gondolkodtam azon,hogy kivel hogy dugott a csajom....de ha nem vagyok jó akkor szól ez a 3.legjobb dolog amire száját használhatja.
2016. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!