Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lehet egyre több nőről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egyre több nőről megtudni, hogy leszbi?

Figyelt kérdés
Nem egy nőt ismerek akiknek volt férjük, van gyerekük és egyszer csak leszbikus lett. Hogy van ez? Mi az oka, hogy átpártolnak a saját nemükhöz?

2017. jan. 18. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem hirtelen jött, 14 évesen.
2017. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez csak egy érzés, ami hirtelen jön nem lehet megmagyarázni.
2017. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Én sem tudom,hogy most hirtelen miért lett ennyi,de talán melegből meg még több van.Itt is minden 2. kérdésben az áll,hogy "homo vagyok-e mert ezt ,meg azt kipróbálnám fiúval",stb. Kifordult önmagából a világ.. :)
2017. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember fél tőle, hogy emiatt megutálják. Magukra erőltetik a hetero létet, házasságra lépnek és gyerekeket szülnek, de... Egyszer mindig megtörik a jég és ahogy idősödik rájön, mennyire is árt az örökös titkolózás, hogy esténként olyan mellett alszik, akit maximum plátóian szeret.
2017. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Ja és nem "lesz" valaki leszbikus. Nincs átpártolás. Maximum az van, hogy el próbálja nyomni magában és önmagára erőlteti a társadalmi normát.

2017. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 adam1e válasza:
4%
Mer azt iszik, hogy divat. Manapság "véletlenül" minden 2. híresség meleg. Azóta "hihetetlen" módon nőtt a "melegek" száma. Feltűnési viszketegség.
2017. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
mert a férfiak nem tudják őket kielégíteni a nők meg igen
2017. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Több ok is lehetséges, van aki fiatal korában megtudja és így él van aki eltitkolja van aki elnyomja mert kiközösítené a környezete van aki csak úgy rájön idősebb korában. Szerintem azért van egyre több mert egyre elfogadottabb a téma és már nem totálisan elítélt/tabu dolog.
2017. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Feltűnési viszketegség? Mivan? Valakinek nem azért lesz barátnője, mert feltűnési viszketegsége van...Úristen.Szerinted majd azért csókolozók egy lánnyal, hogy mások észrevegyenek? Barom.

NEM!

Ez egy belső érzés, hogy az ember akármennyire próbálja rábeszélni magát a heteró életre, bebeszélni magának, hogy a fiúkhoz vonzódik..De nem megy.És most már nem is akarom, hogy, menjen.Boldog vagyok így.

2017. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora hülyesègeket hordtok itt össze!! Soha se volt kevesebb meleg, csak eddig nem merték felvállalni, ezèrt akár hazugsagok közt, kènyszerben, szenvedve akár titkolózva, de leélték az életüket! Mostmár valamilyen szinten elfogadóbb a világ, nem bűntetik meg őket viszik táborba/börtönökbe, elmegyógyintèzetbe. Az emberek mernek ÖNMAGUK lenni! Valamint a technologia fejlődèsével óriási tempóba halad az információ átvitel, bárki írhat ide, kommunikálhat, ezáltal több dolog eljut az emberekhez. Az oldalon talán azért van annyi meleg, mert bár nem bűntetik, mèg mindig elitéli a magyar társadalom, ezèrt ha valamit megszeretnének tudni, vagy beszélni, ide jönnek, mert itt névtelenűl is kiírhatják magukból a dolgokat.
2017. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!