Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lehet egyre több nőről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egyre több nőről megtudni, hogy leszbi?

Figyelt kérdés
Nem egy nőt ismerek akiknek volt férjük, van gyerekük és egyszer csak leszbikus lett. Hogy van ez? Mi az oka, hogy átpártolnak a saját nemükhöz?

2017. jan. 18. 16:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20: Nem, a férjezett nők is lehetnek biszexuálisok, és az ilyen házasság okét le is írtam korábban a 3-4 hozzászólásomban. Én is ismerek olyat, aki 3 évig házasságban élt egy férfivel, a férfi előtt egy párja sem volt, aztán elvált, mert nem bírta tovább és 29 évesen már el se tudja hinni, hogy ennyi ideig férfivel volt és lelkileg majdnem tönkretette már ez az egész.


#20: Szerinted az ilyen embereknek hecc az egész? Hogy csak azért vannak a férfivel, mert le akarják nyúlni a pénzét? Nem. Ezek az emberek elfogadást akarnak a világtól, nem akarnak félelemben élni, nem akarják, hogy kitagadja a családjuk őket és élni a normát: férj, család, gyerekek. Aztán meg benő a fejük lágya és rájönnek, hogy ez nem mehet örökké, mert belerokkannak.


Attól még, hogy volt férfival, nem biszexuális, ha azt mondja, leszbikus. Van biszexuális feleség is, ez tény, de nem mind közel sem. Mert ez azt jelenti, hogy sosem vonzódott a férfiakhoz, a férjéhez sem (csak magára erőszakolta konkrétan) és az életben továbbra sem lenne együtt férfival, és NEM IS FEKÜDNE LE. Nem értem te miről dumálsz, hogy az ilyen nők szívesen szexelnének férfival...

2017. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem, a nőnek is erősnek kell lennie, elvileg egy gyenge nyuszimuszi aligha lehet támasza egy férfinak :)


De végülis igazatok van, miért is próbálnám elmagyarázni egy főként leszbikusokból álló gyülekezetnek, hogy mi is tesz minket nővé? Bocsánat, észrevettem magam :D További jó tévelygést.

2017. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod, mintha a leszbikusok nem nők lennének. :)
2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21-es


A ferjet nem tette lekileg tonkre, csak a not?! Ez egy alszent mocskos mese, hogy megfelelni akartam a tarsadalomnak..Az ilyennek nincs is lelke, mert ha lett volna, nem hazasodott volna oszse a ferjevel, nem hagyta volna ott. Szerinted az a ferj hogyan erzett, es meg mindig hogyan is erez? Ez egy mocskos beteges tett volt, hogy o erezze jol magat, kit erdekel mas... a lenyeg hogy "meleg", aztan az olyanokat mind megkell vedd, mert szegenyek szenvednek. Hat ne szenvedjenek, valjak be paruknak, dontsek el mit akarnak, egyszer megakarnak felelni a szuloknek, ismerosoknek, aztan meg par ev mulva nem erdekli oket mar ez a dolog? Ez egy alszent mocsoksag, legalabb ne hoznad fel a lelek szot, az ilyeneknek nincsen lelkuk! Mas ember miert tudja bevallani a parjanak, hogy biszexualis, es hogy mti szol hozza, vagy szuelinek, ismeroisenek, hogy meleg, es olyan part keres? Vagy ha kalandvagyo vagy, akkor parodnak, hogy mit szol hozza?!


Amiket te mind felsorolsz, elmeselsz, csak veded az ilyen lelketlen emebreket, mert kozejuk tartozol, vagy mi van?!

2017. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Persze, 18 éves fejjel elvált nő vagyok. Csakis. Nem mondtam, hogy szép dolog és azt sem, hogy helyénvaló. Nyilvánvalóan ez a férjnek is hatalmas törés lehet és legkevésbé sem egyenes. Ezekkel fent annyit akartam csak kihangsúlyozni, hogy aki házas nő, nem feltétlen hetero és vagy biszexuális.

2017. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nincs férjem és gyerekem, de azért leírom a tapasztalataimat.

6, azaz 6 darab komoly kapcsolatom volt, mint embert, szerettem az exeimet, de se az együttlétekre nem vágytam, se arra, hogy ölelésnél lejjebb vigye a kezét, még a csókokat sem szerettem. Meg voltam győződve arról, hogy majd egy másik férfi máshogy fog velem szeretkezni, majd az jó lesz, majd idővel élvezni fogom. Aztán csak nem élveztem. Meg voltam győződve arról, hogy én vagyok a világ legfrigidebb nője. Kezdte befészkelni magát a fejembe a gondolat, hogy de hát nem lehetek frigid, maszturbálni szoktam, és nagyon élvezem, igaz, mindig nőkre... De nagyon sokáig elhessegettem, hogy nem, én nem lehetek leszbikus, akkor undorodnék a férfitesttől, ez egyszerűen nem lehetséges. Aztán kipróbáltam egy nővel; azóta biztosan tudom, mi a helyzet.

2017. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!