Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lehet egyre több nőről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egyre több nőről megtudni, hogy leszbi?

Figyelt kérdés
Nem egy nőt ismerek akiknek volt férjük, van gyerekük és egyszer csak leszbikus lett. Hogy van ez? Mi az oka, hogy átpártolnak a saját nemükhöz?

2017. jan. 18. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Csak rá kell nézni a "fèrfiakra" szörnyű!

Nem tudjak megadni azt a nőknek ami igazán kell nekik aszeretet,gyengèdsèget,törődèst.

Viszont egy nő sokkal jobban tudja mi kell a másik nőnek.

Sok hetero lányt is lefektettem már és miért? Azt mondták nekem hogy a párjukkal nem èrzik jól magukat

2017. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mi az amit egy nő jobban meg tud adni egy másik nőnek? Mitől több mint egy férfi?
2017. jan. 18. 22:29
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy jobban figyel, es mivel tudja hogy maganak mi a ajo konnyebb aszocialni hogy a masiknak mi a jo. Gyengedebbek, nehezebb fajdalmat okozni, es sokkal tobb az esely az orgazmusra ilketve tobb is.
2017. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem köze van ennek ahhoz is, hogy a mai kifordult világban teljesen felcserélődtek a nemi szerepek, és ez szomorú. Én szerencsés lánynak érzem magamat, hogy egy igazi férfi oldalán ismerhettem meg a boldogságot, de tisztában vagyok vele, hogy óriási szerencsém volt, hogy egymásra találtunk, és nagyon meg lennék lőve, ha egyedülállóként a mostani felhozatalból kellene kiválasztanom azt, akivel közös életet mernék építeni.


A férfiak elnőiesedtek. Nem csak a sok homokos miatt, a heteró férfiak zömére sem lehet azt mondani, hogy "férfi". Nézd meg a sok nyegle, motiválatlan fiatal sihedert.. akiket csak az okos telefon és a feszülős naci érdekel (na nem a lányokon, magukon!), meg a belőtt séró és a "raj" ábrázat. Ezekből szerinted milyen egyetemisták és milyen dolgozó emberek lesznek? Semmi cél, semmi terv, csak élnek bele a vakvilágba, és a legkevesebb felelősséget sem hajlandóak vállalni semmiért. Kevesen maradtak a céltudatos, életüket tervezetten építő, lassanként de biztosan előrehaladó, egyenes derékkal járó, az igazi értékeket ismerő férfiak.


A nők zöme pedig teljesen elvadult attól, ami lényegében nővé tette őket. Egy részük agresszívan karriert épít és az egész életét ennek szenteli, más részük csak szintén sodródik az árral. Mivel nem találják a férfiakban azt az erőt, amire szükségük van, maguk próbálnak keménnyé és erőssé válni...


Persze igaz az is, hogy a sok nyegle lány pedig, azt hiszi úgy lesz kemény nő, ha elp*csásodik. A zöme azt se tudja, hogyan kell összedobni egy rántottát, és életében nem volt még gumikesztyű a kezén (pedig állítólag überigényesek, csak tudnám, mitől lesz tiszta az otthonuk, ha büdös a takarítás?). Nyomás alatt hamar összeomlik, mert soha életében nem kellett erőlködnie semmiért. Nincs benne tartás, mert élj a mának címen úgy véli, azzal válik teljesen szabaddá, ha akkor és ott fekszik le, ahol és akivel kedve tartja (fűvel-fával?). Így mégis, milyen motivációt adjon a férfi társadalomnak, ami arra ösztönözné őket, hogy próbáljanak meg valamit villantani is a kiszemelt nő előtt? Hiszen az éppen olyan igénytelen, mint maga a "hódító". Sz*rból azonban nem lehet várat építeni, az ilyen kapcsolatok hamar önmagukba sorvadnak, és ezután jöhetnek a diadalmas leszbikus és homoszexuális történetek, mi szerint "bezzeg én sok heterót fektettem le, mert nem érezte jól magát a párjával." Hát ez...nagyon respect, tényleg, hm.. Erre csak azt tudom mondani, hogy vakok közt a félszemű is győzedelmeskedhet.

2017. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

En oszinten megertem az emberek vagyait, nekem is vannak, peldaul ferfikent tobb novel legyek egyutt. Sok no no irant is erez vonzalmat, ki is probalna vele, de a ferje/baratja iranti bizalma nem engedi meg, hogy elmondja mit is akar, milyen vagyai vannak, es ezert ezek a vagyak megerosebbek lesznek az ido elteltevel, ami oda vezet, hogy ez az az ok, hogy nekem nem ferfi kell, hanem no. Pedig ha a ferfi megengedne, hogy harmasban is legyen valami, vagy csak tudjon rolla, hogy rtikan van egy baratnoje, akivel csak a vagyait eli ki, akkor elerheto, hogy biszexualis maradj, szeresd a ferjed, szeresd a szexet is vele, es talan meg a ferjed is kihasznalja az alkalmat, hogy mind2 novel egyutt legyen.


Most lehet azt irni, hogy iylenkor is a ferfi magara gondol, nem, nem csak magara gondol, de ha mar a tarsa jol erzi magat, akkor o miert ne ugyanaval a novel?! Ilyenkor inkabb a no gondol magara es beakarja adni a ferfinak, hogy o hat ilyen, fogadd el! Akkor ennyi erovel egy ferfi is megmondja a felesegenek/baratnojenek, hogy szeretlek, de mas nokkel is kiakarom elni a vagyaim, fogadd el!


Minden esetre megkell beszelni az elettarsaddal a szexualis vagyaidat, mert lehet par ev mulva emiatt megy tonkre minden, aztan ezentul csak egy nemhez fogsz vonzodni.


Meg leirom, hogy sok meleg no strapon-t is hasznal, de miert is, ha meleg? Szerintem az ilyen biszexualis, es szexelne ferfival is...

2017. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: Itt most nem a biszexuálisokról van szó.


A nemek felcserélődéséről pedig: Őszintén. Egyáltalán semmi kedvem egy férfias, szőrös, teszem azt tűzoltóval, favágóval, vagy bármilyen igazán férfias munkát végző emberrel együtt lenni. Hülyeségnek tartom ezeket a nem felcserélősdiket. Az én barátnőm is NŐ. Nem férfi. Nem nőnek álcázott férfi se nem imitátor, hanem kívül és belül is XX kromoszómás nőszemély. Sehol nincs olyan, hogy én végig csak egy igazi férfias embert akartam és ezt egy nőben találtam meg. Ez még mindig hatalmas nagy baromság.


És már kifejtettem #4 és #5-ben a többit. Ezeket is olyanoktól hallottam, akik később jöttek rá vagy csak később engedték meg maguknak, hogy kiélhessék végre.

2017. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam hogy az összes leszbikus azért leszbikus, mert valójában nőnek álcázott férfit keres. Nonszensz a feltételezés.


És azt sem írtam, hogy a testszőrzet tenne férfivá egy férfit, bár én a szőrös mellkast és a szakállat kifejezetten szexinek találom.


Egy férfi attól lesz férfi, hogy tudja mit akar, céltudatos, következetes, büszke és magabiztos, becsületes, gerinces. Az ilyen férfinak támasza és meghitt, meleg fészke a nő.

2017. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
17: Mert a nő meg gyenge, gyámoltalan, pátyolgatni való kis nyuszi? És mert magabiztos, tudja mit akar, karrierista és határozott, már nem nő? Ez is azért elég nonszensz.
2017. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem cserélődtek fel a nemek, hanem az emberek szerencsére kezdenek elfeledkezni a begyöpösödött nemi szerepekről. Utálom azt a felfogást, hogy a nőknek ilyennek, a férfiaknak olyannak kell lenniük. Miért ne lehetne egy nőnek gerince, ugyanígy miért ne lehetne egy férfi érzékeny? Attól ő nem lesz kevesebb.
2017. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

De, igenis biszexualitasrol beszelek, mert ahogy a kerdezo mar leirta, hogy volt "ferjuk". Abbol a nobol hogyan is lesz leszbi?! Ezt pedig a fentiekben kifejtettem eleg boven. Ha pedig mindig is meleg volt, hat akkor szegyelhetne a pofajat, mert ugy kitolt a ferjevel, egy megelhetosegi eszkoznek tekintette a szoszoros ertelemben, ez pedig nem normalis dolog, akkor ez egy beteges mocskos alszent tett!


Szerintem, ahogy a fentiekben leirtam mar egyszer, ezek a ferjes asszonyok biszexualisak, ferj utan kiakarjak probalni novel, tetszik a dolok, es azt a not nem csaljak meg, de attol meg, parkapcsolat nelkul, hogy most egy novel van, szeretkezne ferfival is...

2017. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!