Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha izgat a saját nemiszervem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgat a saját nemiszervem, akkor leszbi, vagy bi vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért elkezdett izgatni a saját nemiszervem, a látványától is felizgultam, meg főleg ha hozzáérek, akkor is. Kb pár hónapja kezdődött az egész, és ha van is ez, akkor max egy napig tart.. Maszturbálni is szívesen maszturbálnék rá, meg az arról készült képekre.. Viszont más nők egyáltalán nem izgatnak. Ettől biszex/leszbi vagyok?
2017. jan. 22. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak kivanod a szexet es igy tudod karpotolni. Ez olyan mint a fiuknal a recskazas. SZERINTEM. 17f
2017. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele.Pl maszti közben mindig azt képzelem el,hogy a pasi simogatja,nézegeti,nyalogatja,ujjazza és ez nagyon felizgat.Engem sem izgatnak más nők.Csak az ha egy pasi izgat egy puncit.Ettől még nem vagyok leszbi,és szerintem te sem.:)
2017. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak régen kezelte már valaki a cuncuskádat!
2017. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy cseppet narcisztikus vagy, de nem leszbikus.
2017. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem, csak régen kezelte már valaki a cuncuskádat!"


Hékás! :D

El loptad a szövegem! :D

2017. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!