Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny a barátnőmre, aki biszex?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy egy leszbikus nő is megcsalhat,de akkor is zavar a gondolat.Valaki volt már ilyen helyzetben?Hogy végződött?Mi segített,hogy ne legyetek féltékenyek?

27/N és 32/N



2017. febr. 4. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külön kéne választanod a szexuális orientációt és a hűtlenségre való hajlamot. Attól, hogy valaki biszexuális, még nem fog nagyobb valószínűséggel megcsalni.
2017. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert nem beszeled meg a paroddal?! Hogy melletted akar meg ferfival is lenni, vagy sem?! A feltekenyseg magadbol indul ki, ismerd meg jobban onmagad, az segit!
2017. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem inkább miatta vagy féletékeny másokra?


Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz; a hűtlenség és a szexuális orientáció két külön dolog, nincs összefüggésben a kettő. Kár aggódnod emiatt, ha bízol benne :)

2017. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked szerintem inkább az a problémád, hogy az önértékelésed egy kalap kaki és ezt írá vetíted ki, hogy "megcsalhat, mert biszex".

Nem aranym, megcsalhat, ha játszod neki a hülye pi..át és féltékenykedsz a semmire. Inkább azt oldd meg, hogy miért nem bízol magadan, hogy te elég jó vagy hozzá és neki meg talán hidd el, hogy szeret és nem lép félre.

2017. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!