Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak-e szexuális korlátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e szexuális korlátok nőies leszbikus nőknél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kérdésem konkrétan az lenne, hogy természetesen a józan ész határain belül ki mennyire tolerálja a szexben a szabadságot, hogy "bármit lehet"... Esetemben barátnőm butch és korlátok közé van szorítva, hogy nekem "mit lehet", illetve az én szexuális fantáziám dúsabb, mint ami az ő igénye... Gondoltam arra, hogy lehet, ez egyfajta bi/hetero szemlélet részemről, mivel biszexuálisként nem tudom esetleg átérezni egy echte leszbikus vágyait.
2017. ápr. 22. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek van valakinek meg nincs ez embertől függ és mivel írtad hogy a barátnőd butch nyilván való hogy kevesebbet enged meg mint mondjuk egy lipstick
2017. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én nőies vagyok, és nem hiszem, hogy engedném pl. az anált, szóval vannak határaim..
2017. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nos ez inkább személy függő szerintem.Bár vannak olyan butchok akik tényleg egy bizonyos korlátok között maradnak pl:a stone butchok.

Én magam butch vagyok ,de elég nyitott vagyok persze nekem is vannak határaim ,az anál meg a mű dolgok nem jönnek be.

2017. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem édesmindegy, hogy most leszbikus nő vagy vagy akárki/akármi más, mindenkinek megvannak a maga korlátai, amik pont csak arra a (normál esetben) két emberre tartoznak, akik lefekszenek egymással.

Hiába van ilyen meg olyan fantáziád, ha az a másikat taszítja/nem érzi magát tőle komfortosan. Hangsúlyozom, tökmindegy, hogy kinek mi a neme és a szexuális beállítottsága. Mindenki mást szeret, ha nem egyeznek az igények akkor vagy kompromisszumot kell kötni vagy pedig elgondolkodni azon, van-e értelme együtt folytatni, ha nagyon mások a szexuális igények. Nyilván nem minden a szex, de lássuk be, nagyon is lényegi része egy kapcsolatnak, az meg hosszú távon szerintem csak rossz, ha az egyik félnek mindig valami hiányérzete van benne.

2017. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!