Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyukák akiknek tinédzser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák akiknek tinédzser lányuk van Ő hogyan reagál arra ha az anyja saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

A magán üzenet küldése esetén is szívesen válaszolok!

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

Itt gondolok például 30-40 éves körüli nőkre.


2017. júl. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem két fiam van, az exem 14 év után ébredt rá, hogy biszexuális.

Főként a nőkhöz vonzódik.

Sokat beszélgettem velük, de a gyerekeket nem nagyon érdekelte.

2017. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom egy világ dölne össze bennük!

Szegény gyerek(ek) csak sajnálni Tudom azokat akik ilyen helyzetbe kerülnek...

2017. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg értem sajnos vannak nehézségek.
2017. júl. 3. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

hát ha az én egyik szülőmről derülne ez ki egyszer, én szégyellném magamat helyettük... de szerencsére ez a veszély nem áll fent :)

18/L

2017. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ritka, aki csak akkor vállalja fel, ha már tinédzser a gyereke, az meg lényegtelen, hogy fiú-e vagy lány.Akiket én ismerek azok eleve másik nővel vállaltak gyereket, akit addig két nő nevelt fel az mit reagálna tinédzser korában?
2017. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Én 15 éves voltam, mikor anyukám váratlanul elhagyta apukámat és senki sem mondott semmit, mindenfelé csak a botrányok mentek. Hetekig nem beszéltem vele, nem tudtam róla semmit, a család sem beszélt róla. Aztán jelentkezet, eljött értem. Egy másik városba vett egy lakást és oda elvitt, beszélgettünk, majd hazaért a párja, egy nála pár évvel fiatatalabb nő. Azt hittem hülyét kapok, le voltam sokkolódva...mint mondtam, 15 éves voltam, de nem olyan kicsi már. 3 éve csalta ezzel a nővel apukámat, majd kiderült és ez lett. Eleinte eléggé tiltakoztam, de apukám is beismerte, hogy sokszor csalta anyukámat, nem voltak boldogok, de miattam nem váltak el és tudta, hogy anyukám biszexuális, mikor elvette. Úgy 3 hónappal később hozzájuk kerüktem és nem hittem volna, hogy mennyire jól fogom magam érezni. Egyáltalán nem szégyenlem, hogy egy ilyen nőnek a gyereke vagyok. Inkább a rokonságot és az édesapámat szégyenlem, hogy így viselkedtek és regáltak erre az egészre.
2017. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szégyellném, ha az egyik szülőm ilyen lenne. Miért kéne?

1: Semmi közöm a szexuális életéhez.

2: Nincs a homlokára írva, hogy kivel mit csinál az ágyban.

3: Pont nem érdekel idegenek véleménye. Ha egy szerettem (ebben az esetben szülő) így érzi jól magát a bőrében, akkor az a fontos, hogy egészséges, kiegyensúlyozott felnőtt legyen.

4: Ha ő így boldog, akkor én is. Ilyen egyszerű.


19L (Bi)

2017. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!