Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hisztek a Kinsey-skála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a Kinsey-skála hitelességében, illetve nektek kihozza a saját szexuális identitásokat?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná röviden a Kinsey-skála egy kalkulátor ami a kérdésekre adott válaszok alapján megmondja hogy bi- , hetero-, vagy homoszexuális vagy e.

Itt egy teszt: [link]

Köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 26. 22:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Igen
2017. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitást élvezni kell nem osztályozni .
2017. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a Wikipédián már olvastam erről a skáláról.

Ott én a 2.(elsősorban heteroszexuális, de több,mint alkalmi homoszexuális) kategóriába soroltam be magam, mert leginkább az ellenkező nemhez vonzódom, de érdekel a saját nemem is.

Ez a teszt viszont 5-ös értéket adott(elsősorban homoszexuális, csak alkalmi heteroszexuális).

Szóval nekem nem jött be.

2017. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt nem értékel normálisan, engem egyszer aszexuálisnak hozott ki, most meg kizárólag homoszexuálisnak, holott a valóság az, hogy biszex vagyok és közel azonos mértékben vonzanak a nemek. Ha már mindenáron meg akarod csináltatni a válaszolókkal, akkor itt van a normálisan működő angol verzió:

[link]

Egyébként alapvetően azt gondolom, hogy ennek az elméletnek több köze van a valósághoz, mint a címkézésnek (célzok főleg arra, amikor embereket a hetero-, bi- és homoszexuális kategóriák valamelyikébe akarunk egyértelműen besorolni, holott ez sokkal árnyaltabb téma), viszont nem tökéletes, mert sokféle tényezővel nem számol, pl. a transzneműekkel vagy azzal, hogy a romantikus és a szexuális jellegű vonzódás néhány esetben nem jár együtt.

2017. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4-es!

Nekem ez se működik jól, azt írja, hogy teljesen heteroszexuális vagyok, pedig szerintem biszex hajlamaim vannak és olyan válaszokat is jelöltem be, szerinted mi lehet a baj? Üdv.:3-as

2017. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam az angol verzió reális, a magyar nem.
2017. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A magyar teszt tényleg rossz eredményt hoz ki, az angol viszont jól működik. Én biszex vagyok, de a heteroság felé jobban hajlok.
2017. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5, ezt akkor tudnám megmondani, ha konkrétan leírnád, melyik kérdésre milyen választ adtál, de kétlem, hogy ez az egész megérne ennyit.:D Még maga a teszt is leírja, hogy nem tévedhetetlen, és egyedül az a fontos, hogy te miként identifikálod saját magad. Mindenesetre nem
2017. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*nem akarok az elrontója lenni semmi jónak, ha igényed van rá, befolyhatunk privátban (mégse kéne szétOFFolni a topicot), de két opciót tartok lehetségesnek: mást értesz az enyhe biszexualitás alatt, mint a teszt megalkotója, vagy nem úgy értelmeztél néhány kérdést, ahogyan az alkotó szerette volna.

Bocs, az előbb félrenyomtam.:D

2017. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 nálam teljes a balansz.
2017. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!