Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számít nálatok a távolság?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nálatok a távolság? Belemennétek egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megismertek egy lányt a neten, és rendesek beszéltek mindennap, skype, telefonálás, látjátok ezeken keresztül egymást. Akarjátok őt, csak mondjuk 200+ km-re lakik. Belemennétek egy távkapcsolatba ha tényleg a megfelelő lányról van szó?

2017. aug. 9. 21:32
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan belemehetsz, ha tényleg úgy érzed, hogy szereted. Lehet, hogy rosszul sül el a dolog; de az is lehet, hogy jól: sosem tudhatod meg, ha meg sem próbálod! És ha kitűztök egy időpontot, amikortól közelebb tudtok költözni egymáshoz, akkor még jobb!

Hajrá! :)

2017. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
81%
Távkapcsolatban élek, egy hónapban ha 1x látom az már jó. Nagyon rossz, mégegyszer nem mennék bele, és ha nem szeretném akkor már őt is ott hagytam volna. (1 éve vagyunk együtt.) Egyébként nem ajánlom, tapasztalatból. :)
2017. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én belemennék,ilyesmi miatt nem szalasztanám el az igazit, én amúgy is sokat utazom a munkám miatt. 200 km hétvégenként bejáható távolság, a hétvégéket, szabadnapokat simán együtt tudjátok tölteni.Nekem nagyobb távolságból is lett komoly kapcsolatom, fél év után össze is költöztünk.Ha szeretsz valakit a távolság nem akadály.
2017. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
300 km van köztünk a barátnőmmel és ez már a 4. ilyen kapcsolatom. Valamiért a saját környékemen nem találok nőt. A mostani kapcsolatom ténylegesen komoly és úgy tervezem, hogy év végéig oda költözök hozzá. Nem könnyű a távkapcsolat, de sok mindentől függ, hogy tud -e működni. Elég sok múlik pl. azon, hogy anyagilag mennyire tudjátok a lépést tartani. Mi eddig legtöbbet két hónapot nem találkoztunk, de mindennap beszélünk telefonon, stb. Mindkettőnknek van kocsija, így könnyen eljutunk egymáshoz, csak a munkánk olyan, hogy nem tudunk igazán rendszeresen találkozni, de ugye most ez egy átmenet. Ezt tudni kell kezelni, sokan nem tudnak távkapcsolatban élni, különbözőek vagyunk. :)
2017. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dius777 válasza:
Ha úgy érzed Ő a megfelelő, menj bele! Nehéz lesz, de megéri! És 200 km tényleg nem a világ vége, olykor-olykor egy-egy talit is össze lehet hozni.
2017. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

A barátnőmmel 2,5 éve vagyunk együtt, ebből 2 év távkapcsolat volt, 200+ km távolságra. Havonta kétszer tudtunk találkozni egy-egy hétvégére max, meg iskolai szünetekben. 3 óra vonatozás oda, 3 vissza, de megérte. Persze minden nap beszéltünk telefonon és skypeoltunk.

Fél éve költöztem hozzá és tökéletesen megvagyunk. :)

Neten ismertem meg és sosem gondoltam arra a távolság miatt, hogy nem kellett volna belemennem. Ha elölről kezdeném, ugyanígy csinálnám. Ha megfelelő lányról van szó, úgyis megoldjátok a találkozást és kibírjátok addig, míg minden napot együtt tölthettek végre. :)

19L

2017. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!