Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen volt az első barátnőtök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első barátnőtök?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Hogyan jöttetek össze? :)

Én 15 voltam, és az első barátnőm egy biszex lány volt, magabiztos és csinos volt, erősen szexuális volt a kisugárzása, és megnyugtató a hangja. A legjobb barátnőm mutatott be neki, aztán egyre jobban összemelegedtünk..:)

Szívesen olvasnék ilyen első szerelem sztorikat! :)



2017. okt. 22. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Bennem elég későn tudatosult, hogy a lányokat szeretem. 20 évesen találkoztam először a barátnőmmel, a nővérem leánybúcsúján. Talán ő volt az, aki miatt rájöttem, hogy a nőket szeretem. Első látásra megfogott benne valami, tudtam, hogyeszbikus de nem gondoltam volna, hogy ekkora hatással lesz rám. Csodálatos nő, hihetetlen kisugárzással és fantasztikus mosollyal. Szerelem volt első látásra, és mint később kiderült az ő részéről is. (Yepp) Akkor találkoztunk először, de rögtön találtunk közös témát, olyan volt mintha már 1000 ève ismertük volna egymást. A probléma csak a korkülönbség volt. Én akkor voltam 20, ő pedig 27. Engem nem zavart volna, őt viszont igen. Ùgyhogy annyiban maradt a dolog, a csóktól tovább és az igazán mély beszélgetésektől nem történtek komolyabb dolgok. Csak egy hétvégét töltöttünk el közösen, de nem igazán sikerült tùl tennem magam rajta. Az igazi fordulò pont tavalyelőtt következett be az életembe, amikor ezzel a fantasztikus nővel ùjbòl összesodort az élet. Egy előadáson találkoztunk, teljesen véletlenül botlodtunk egymásba, beszélgettünk és szép lassan sikerült rávennem, hogy próbáljuk meg együtt, mert a kor számomra nem számít. Most vagyunk együtt 2 éve és annyira de annyira boldog vagyok. 6 hónapja élünk együtt, egy idióta macskával, aki folyamatosan olyan helyekre tud bebùjni és megijeszteni, hogy hihetetlen. Most is épp az ágyban mászkál, fura zajokat keltve. Ijesztő :S de azért szeretjük ;) :D

25L

2017. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Érdekes történetek :)
2017. okt. 25. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!