Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikusokhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikusokhoz szól a kérdés. ) Milyennek találjátok a rúdtáncot?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha egyszer valaki undorítónak és igenis qrvásnak tartja, akkor hiába írogatod, hogy ilyen sport, azért kell félmeztelennek lenni hozzá, miből gondolod hogy azért mert te izgulsz rá(pasi létedre) már nekünk is kell? Ez egy ribizlis sport, aki azért mezetelül riszálja magát, hogy jobban tapadjon az egy ribizlis nő és kész.
2017. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tévedés: csőleszbi vagyok, nem pasi, csak a tisztánlátás miatt. Senkit nem pontozok le, tiszteletben tartom a különböző véleményeket. A bárok világában nem tudom mennyire tetszene nekem, de edzőtermi sportként szerintem lenyügőző. Pl. Anastasia Sokolovat (ukraine got Talent) nem rugdosnám ki az ágyamból, pedig magam is nőies lennék.. ez van.
2017. nov. 18. 12:09
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Sztereotípiák... Nekem sem tetszik ettől függetlenül. Ízléstelennek tartom és valóban az örömlánykodás jut eszembe. Nem bánom én, hogy milyen izomzat kell hozzá, aláírom hogy dolgos meló, de nem indítana be sosem. Inkább egy öltánc, bár az sem az igazi. Ezek csak amolyan kül dolgok.

Hamarabb ráindulnék szerintem egy porszívózás közbeni lányra, mint egy rúdtáncosra. :D

2017. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Engem is jobban beindítanak a porszívòzós lányok. ;) De azért nekem a rúdtánc is bejön. Ment mindenkinek a Zöld kéz, köszi a véleményeket.
2017. nov. 18. 14:16
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezek olyan sztereotípiák, mint hogy a leszbikusok rövid hajuak és fiúként öltöznek.

Nekem nagyon tetszik amikor egy szép nő rudtancol sportból, és nem a sztriptizelos bikinijében. Nagyon szexinek találom hogy van benne ilyen nőiesség, és szexiség. Szerintem ehhez kell egy jó adag nőiesség hogy a látvány ne egy rudat mászó koala legyen. Én nem ítélem el őket. :)

Aki night clubban űzi ezt az ipart, nem nézném meg, de az ő dolga hogy mivel keresi a kenyerét.


22/l/l

2017. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!