Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A szerelmetek kedvéért megprób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmetek kedvéért megpróbálnátok összecsiszolodni a 2, lassan kiskamasz gyerekével? Viszonylag fiatalon és ugy hogy még nem éltem együtt senkivel meg lehetne szokni a "családi" légkört? 28/N

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam/lom, nem egészen úgy alakul ahogyan elképzeltem, de ez van.
2017. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miben nem alakult úgy ahogy tervezted?


Nekem is sok aggodalmam van, nem vagyok hozzászokva és igazából nem is érzem magam elég érettnek a gyerekneveléshez. Pl. nekem általában úgy szokott kinézni egy este, hogy vagy elmegyünk csavarogni a városban vagy megnézünk egy korhatáros filmek , borozgatunk stb. és jöhetnek a többi dolgok. Ha összeköltöznénk - mert szóba került- akkor az esték sulis élményekkel, leckeirással, pizsamaosztással telnének. Már többször találkoztam a gyerekekkel, elég kinosan éreztem magam, nem tudtam mit mondjak, hogy viselkedjek a jelenlétükben. Még nem tudják, hogy együtt vagyunk az anyjukkal, azt hiszik csak egy barátnője vagyok, nem tudom erre is hogy fognak reagálni.Szóval nem nagyon tudok mit kezdeni velük, nem tudom mi lenne ha mondjuk nekem kellene rájuk vigyázni vagy ilyesmi. Nem az zavar, hogy vannak gyerekei, úgymond velem van baj, nem velük, nem érzem magam elég érettnek és felkészültnek egy ilyen és egyéb váratlan helyzetek kezelésére.

2017. nov. 23. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Te tudod.

Kell az a nő gyerekestűl is vagy csak nyűg lenne ?

Ha az utóbbi akkor hagy a pcsába

Mert csak konfliktus fog kialakulni ez miatt

Ő meg értelemszerűen nem fogja eldobni a gyerekeit Miattad

2017. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen azt hittem, sikerül egy normális szülő-gyerek viszonyt kialakítani. Utána jött pár konfliktus és azóta örülök, ha egyáltalán köszön. De nem szeret engem sajnos.
2017. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 voltam.
2017. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leginkább a barátnőddel kellene megbeszélni a félelmeidet. Mekkorák a gyerekek? Az sem mindegy.
2017. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 és 8 évesek.
2017. nov. 24. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Osszetudnad magad szedni a nő miatt vagy nem? Van ez a nő annyira fontos neked, hogy bevállalod? Őszintén azok alapján, amiket írtál, hogy fura ez neked stb. Nekem az jött le, hogy még nem vagy kész. Nekem is van gyerekem, 30 éves vagyok, de nagyon nem lennék boldog az ilyen gondolatoktol a párom részéről. A gyerekek is emberek, nem valami nyűg.. gondolj bele, egyedül akarsz megöregedni? Mert ezek a csajok, ameddig szép vagy és egészséges, addig ott vannak.. de vajon akkor is maradnak, ha már oregecske leszel?
2017. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy nyűg lennének, csak azt, hogy nem találom velük a közös hangot.Igen, nem vagyok felkészült.


Mindenki lesz "oregecske", szerinted nem lesznek más, szingli 40-45 éves nők?

2017. nov. 26. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy a szerelem tuti meg próbálnám de ha nem működik, akkor azt érezni kéne.
2017. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!