Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex, leszbikus lányok! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, leszbikus lányok! Van amelyikőtök instagrammon vagy facebookon talált magának párt?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan?

(Bekövetted? Hogy találtál rá? Te írtál rá? stb.)


19L



2017. dec. 14. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
-m :D
2017. dec. 14. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, Instagramon. Semmi extrát nem csináltam soha, sőt... Egyszer csak megtalált, és tetszettek neki a képeim, pedig azokban sem volt semmi különleges. Ő követett be engem, viszont én voltam az, aki kezdeményezett üzenetben. Konkrétan közel 1 évig követett úgy, hogy semmi jelet nem adott, csak nyomkodta a kedveléseket. 100%-ig nem is tudtam leszűrni, hogy leszbikus, valahogy "megérzésből" jött, hogy akarna valamit. Nagyon örült, amikor ráírtam. Azt mondta, szeretett volna velem lenni már régóta, de nagyon félt, hogy hogy fogok reagálni, és ezért nem mert írni.
2017. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, instás követésből nekem is lett már beszélgetés, aztán találkozás, majd végül kapcsolat :) Bár tény, hogy nem volt örök életű.
2017. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Instagramon.

Az egész úgy kezdődött, hogy itt a gyakorin egy lánnyal beszélgettem egy adott témáról privátban, megadta nekem az instagram elérhetőségét, ott a lány Live-jában írtam kommenteket, aztán észrevettem, hogy valaki bekövetett...

Meg is néztem, hogy ki az, és akkor láttam, hogy egy lány követett be.

Visszaigazoltam, elkezdtünk beszélgetni, megkérdeztem tőle, minek köszönhetem, hogy bekövetett, azt mondta, hogy nagyon tetszettek neki a kommentjeim és a képeim is, így vette a fáradságot és bekövetett.

Nagyon örültem neki, azóta is beszélgetünk, már találkoztunk is és már közel féléve vagyunk együtt.

Nem bántam meg, hogy megismerhettem.

Nem a világszépe a lány, de a csúnyától távol van, inkább átlagosnak mondhatom, mégis, nagyon kis aranyos, jófej, humoros, őszinte, a személyisége az, ami megfogott.

Nagyon szeretjük egymást.

2017. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Én pedig simán fácsén találtam egy full biszex csajt, aki visszaigazolt és azóta jóban vagyunk. Inkább full szex és kevesebb érzelmek határozzák meg a kapcsolatot, de hát ez harminc után pláne nem ciki, főleg, hogy a fene akar koszos pelenkákkal bíbelődni. Nekem időnként kell egy jó pasi, akit bevonunk a játékainkba, de csak szex kell tőlük is, semmi érzelem és ilyen irányú függés.

Amy von Birckenstein

2017. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy találtam rá, gondolom feldobta az ajánlottak közé. Instagramon bekovettem, mert nagyon tetszettek a képei. Visszakovetett majd rá pár hétre rám is írt, amitől nagyon meglepodtem. Kb egy hónapig beszélgettünk, Skype, minden, aztán találkoztunk, osszejottunk, majd másfél hónap után vége is lett. De nem bántam meg.

20/L

2017. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!