Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket is elszomorít mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elszomorít mikor nem jön össze semmi egy olyan lánnyal, akiről azt gondoljátok, hogy bejöttök Neki de közben mégsem? Én nagyon magam alá kerültem.

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 9. válaszoló! A saját példám bizonyítja, hogy van olyan élethelyzet mikor a férjezett, családos, 24 évvel idősebb tanárnő igenis belédszeret és boldog párkapcsolatban éltek az iskola után, immár a harmadik évfordulót ünnepelve... :) Tehát lehet nem minden esetben annyira felesleges az a feltett kérdés. Nem mondom, h könnyű helyzet és lépten-nyomon megtörténik, csak annyit tanácsolok hogyha igenis komolyak a jelek ne hagyjátok figyelmen kívül és merjetek nagyot álmodni!
2017. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Én is félre értettem, de el vagyok keseredve picit mert Én nem vàllalom fel ezt az egészet és nagyon nehéz talàlni olyat aki szóba jöhet. Elég vàlogatós is lehetek, mert tàrskeresőn màr volt, hogy elindult valami, de nem jött be a làny igazàn 😕
2017. dec. 26. 08:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Szintén 28 vagyok, én is csattantam már párszor, és mai napig meg van ez sajnos...

De úgy gondolom meg van ennek az oka, valamiért nem kellett hogy összejöjjetek.

Jönni fog majd egy olyan, akit el fogsz csavarni, holott semmi különöset sem tettél. :)

Ne akard ilyen görcsösen!

2017. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!