Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a barátaimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátaimnak?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el másságom a barátaimnak, akik messze állnak ettől a témától? Persze, tudom, aki igazi barát, az megért és elfogad, de félek, hogyha megtudják akkor megváltozik a véleményük. Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2018. jan. 7. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Minek elmondani?

Hacsak nem próbaként, hogy ismerősökön lásd, majd a rokonok hogy reagálhatnak....

2018. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha tudnák a barátaim, mert igy nem tudok őszinte lenni velük és szorongok a társaságukban.
2018. jan. 7. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barátok, akkor nem fognak emiatt másképp viszonyulni hozzád, ha meg igen, és negatív értelemben, akkor talán bizony nem is igazi barátok, de akkor nem is kár értük :)
2018. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

-Gyíkok, leszbi vagyok. Ha nem tetszik, ott az ajtó.

Legalább megtudod, hogy kik az igazi barátaid, akik olyannak szeretnek, amilyen vagy.

2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettől mindenki tart, de a legtöbben jól fogadják. Én is féltem először (én meleg vagyok), meg aztán másodszor, amikor anyámnak mondtam el, aztán harmadjára, mikor 2 barátnőmnek... Nehéz ilyet elmondani, főleg olyanoknak, akiket rég óta ismer az ember. Javaslom, hogy ne egy csoportnak mondd el, hanem max.(veled együtt) 3 fős csapatban, így nyílik lehetőség a számukra kérdezni tőled (számíts a "Mióta?", a "És tényleg?", meg az "Egyáltalán nem?" típusú kérdésekre) és ha nem egyedül van valaki, akkor azért könnyebben emészt meg ilyet, mert látja, hogy a másik, hogy áll a dologhoz. Ráadásul nem fogják utalásnak venni sem a dolgot.

Sok sikert! Szorítok neked!

2018. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kerdezd meg először oket errol, hogy mit gondolnak, aztan pedig ha ugy veszed eszre hogy nem utalkoznak akkor mondd el nekik. :) nekem is nehezemre esett de mar nagyjabol megbekeltem magammal is es ezert konnyebb elmondani :)
2018. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ebben a helyzetben vagyok:)

viszont probalok erre utalo jeleket adni neha amikor kapcsolatokrol van szo bar nem nagyon veszik anlapot:D

igy en akkor fogom konkretan elmondani ha lesz baratnom es egybol ugy allok elejuk hogy ott van mellettem a lany:) addig ugy vagyok vele hogy szerintem nem erdemes elmondani

lehet ez hulyeseg valamiert de en igy latom:D

15/LL

2018. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Te ismered a barátaid,érezned kell,hogy kinél hogy állj elő a témával,és azt is, hogy kinek érdemes egyáltalán elmondani.


Nálam nem volt semmi gond.Akinek úgy éreztem,hogy megtudja emészteni a dolgot elmondtam,onnantól ment minden tovább,egy se volt aki megutált volna emiatt

Amúgy meg hidd el nálad is lesz olyan akit meg se fogsz lepni ezzel a kijelentéseddel.Lehet van aki már amúgy is sejti rólad.


Nem lesz semmi baj :)

2018. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, hogy ne egyszerre 6 embernek mond el elsőnek inkább csak egy kettőnek és akkor is olyannak akiben megbízol. Én egyik barátnőmnek úgy mondtam el, hogy beszélgettünk ő a pasijáról és engem meg kérdezett, hogy na pasik? Na és akkor itt volt az, hogy hát nem pasiról meséltem neki, hanem egy akkori lányról aki tetszett nekem. Nem mondom meglepte a dolog bár látszik rajtam, hogy leszbikus vagyok, de meglepte viszont azt mondta semmi baj én teljesen elfogadlak téged bármikor itt vagyok neked és megölelt. Persze azóta már tudják többen is elmondtam egy fiú barátomnak is az meg egyszerűen nagyon jól viselte a dolgot még örült is mondta, hogy őt érdekli a téma nyugodtan beszélhetek vele. (később ő is comig out olt) Szóval szerintem nem kell félni a barátaid előtt meg főképp nem, a szülők már egy másik téma.
2018. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!