Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kétségbe vagyok esve!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve!?

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy biszexuálisnak hittem magam, eddig. Nehezen fogadtam el, hogy a lányok is tetszenek nekem de megbékéltem ezzel.

(A szüleim homofóbok, a családom többi tagja se valami toleráns ezzel kapcsolatban és nagyon sokszor hallgattam már végig, hogy ez milyen undorìto..stb. Ezért nem is mondtam nekik el)

Sokszor próbáltam fiúkkal, de sose ment valami jól. Nem éreztem jól magam, valami nem stimmelt, és akármilyen aranyos, gyengéd és megértő volt valaki, én mindig megijedtem egy idő után, rájöttem, hogy én ezt nem fogom tudni végig csinalni. Nem vadidegenekkel csináltam, részemről is megvolt a szimpátia és néha én kezdeményeztem. De a végeredmény mindig ugyan az lett. Lányokkal nem volt ilyen gondom.

Gondoltam arra, hogy talán nem a megfelelő fiúkkal voltam és az itt a baj, vagy talán az a baj hogy nem voltam szerelmes. Fiúkba nem voltam szerelmes soha.

Most elkezdtem félni, hogy mi van ha egyáltalán nem vonzanak a fiúk, csak bebeszéltem magamnak, hogy megfeleljek másoknak.

Én nem akarok leszbikus lenni, és tudom, hogy ez nem választás kérdése, de én nem tudnám felvállalni ezt csak úgy, és hazudni sem akarok a családomnak és másoknak sem.

Szerintetek mit kellene tennem? Volt már valaki hasonló helyzetben? Tanácsokat szeretnék és igazából bármit amitől picit jobban tudnám magam érezni.



2018. jan. 16. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán tényleg nem a legmegfelelőbb fiúkkal próbáltad, keress még és ha van rá lehetőséged akkor talán próbáld ki lánnyal is, mert ha az teljesen kielégítő lesz, akkor talán megvan a válasz. Amúgy meg nincs azzal semmi gáz, ha a lányok jönnek be.
2018. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha bizonytalan vagy és nem tudod melyik nem akkor próbáld ki lánnyal is és ha az jobban tetszett sőt annyira jó volt, hogy utána már nem kéne fiú akkor leszbikus vagy. De ha találsz magadmellé olyan lányt aki mellett eltudod magad fogadni és később feltudod magad válalni akkor nincs, gond mert hát ha majd megszeretsz valakit akkor fel kell vállalnod, persze nem egyből, de idővel.
2018. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Neked kell erre tudnod a választ. Nézz mélyen magadba. Képzelj el egy számodra tökéletes srácot, aki kedves, vicces, megértő, szeret, aranyos, jól is néz ki stb. El tudod képzelni hogy megszeress egy ilyen srácot, el tudsz képzelni vele egy kapcsolatot? És képes lennél lefeküdni vele?

Tudom hogy nem olyan könnyű, mert én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint te. Én amikor ebbe belegondolok mindig arra jutok, hogy el tudnám képzelni magam egy srác mellett, de valahogy még mindig nem vagyok meggyőződve erről. Egyedül abba vagyok biztos, hogy mégha nem is vagyok teljesen meleg, a lányok akkor is jobban vonzanak mint a fiúk. Nem ismerlek, de az alapján amit írtál szerintem te is hasonló helyzetben vagy, legalábbis amit írtál az olyan mintha én mondtam volna, én is így érzek.

Amúgy én azt csináltam hogy elég sok sráccal flörtöltem , hátha így rájövök mit érzek. Igazából jól esik amikor egy srác bókol, a csók se undorító de nem tudom...amikor valami komolyabbat akarnak attól mindig megrémülök.

Ha nagyon fel akarnám címkézni magam, azt mondanám hogy biszexuális vagyok, aki jobban vonzódik a saját neméhez, de szerintem hülyeség minden áron valami címkét aggasztani magunkra, az ember szexualitása szerintem sokkal bonyolultabb ennél.

2018. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

En is igy voltam vele sokaig egészen kis korom ota 13-14 probaltam fiukat megismerni/szeretni nem ment aztan probaltam nem erre koncentralni, aztan elmondtam szüleimnek akik nem igazan fogadtak jol Anyumnak 2 év kellett most 21 vagyok van barátnőm és csaladom maskepp látja mar, először mindig nehéz, irj nyugodtan ha beszelni szeretnel róla, én azt gondolom hogy ne nyomd el magadba mert nem tesz jót sem lelkileg sem fizikailag, probalj meg beszélni csaladoddal erről de eloszor ne úgy mintha rólad lenne szó hanem általánosságba a melegekrol/leszbikusokról minnél többet beszeltek róla annál jobb lesz, ez nem választás , nem döntés kérdése, én hiszek abban hogy élünk már olyan civilizált világba hogy ez megszokott lehet.

2018. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te most ossze vagy zavarodva.

Valoban lehet hogy nem a a megfelelo fiukkal probalkoztal.Ha valamilyenszinten is vonzodast erzel fiuk irant ha csak talan egy kicsit is leszbikus nem lehetsz igen tudom van hogy ez valakinel idovel alakul ki de ne stresszelj ezen.:) Beszelgess fiukkal ismerkedj aztan kitudja lehet hogy bele szeretsz valakibe nem tudhatod. Viszont ha nem igy lenne es tovabbra is ezek a dolgok jarnak a fejedben akkor lehetseges hogy leszbikus vagy az meg hogy a csaladod homofob azt sajnalom.Megertem nekem is azok. Es igy ahogy leirtad sajnos vagy nem sajnos ez nem valasztas kerdese hogy melyik nemhez vonzodsz.De minden esetre nyugodj meg es ne ilyeneken ragodj ez ki fog benned alakulni.:)

16/LL

2018. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál fiúkkal akkor biszex vagy.Ha leszbikus lennél egyáltalán semmi nem ment volna velük,egy leszbikus nem érne pasihoz, szóval biszex vagy,megnyugodhatsz.
2018. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

#6

Szerintem te valamit félreértettél, sehol nem írja a kérdező hogy "úgy" volt fiúval. Vagy kérdező?

" Nem vadidegenekkel csináltam"

ezalatt konkrétan mit értesz?

2018. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Korrekt válasz reményében nem ártott volna a korodról is adni valami kis infót.
2018. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 formatron ***** válasza:
Hagyd az általános elvárásokat, és a másoknak való megfelelést. Azt tedd, amit szeretnél, különben magadat vered át. Erkölcsileg sincs semmi baj azzal, ha egy azonos nemű társsal érzed jól magad. Ha szeretni tudó, jó ember vagy, akkor nincs veled semmi gond, a többiek meg csak hadd ragaszkodjanak a mások által bejélük táplált erkölcseikhez. Ettől függetlenül próbálkozhatsz fiúkkal, de ne erőltesd csak azért, mert társadalmi elvárás...
2018. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem, ha a szuleid igazan szeretnek, el kell, hogy fogadjanak teged. Ha nem is egybol, elobb-utobb igen. Nehez lesz nekik tobb evtizedes berogzult dolgoktol megszabadulni, ehhez ido kell. Meg fiatal lehetsz, elotted az elet, nem szabad hazugsagban elned. Legyel azzal, akit szeretsz. Aki emiatt vegleg hatat fordit neked, az nem is szeret igazan.
2018. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!