Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan érnétek el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan érnétek el, hogy elkezdjen érzelmileg vonzódni hozzátok?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki megtetszett eléggé. Be is jelöltem facen meg rá is írtam. Közölte csak úgy magától, hogy biszexuális. Na én ennek tökre megörültem, aztán ahogy teltek a napok egyre jobban megismertük egymást, és eljutottam oda, hogy megkérdezzem, hogy lenne e esélyem. Én a válaszát egyébként nem venném nemnek, de abszolút igennek sem. A válasz "Ha szerelmes lennék, lenne esélyed, de nem vagyok se beléd, se másba"

Szóval korrekt volt és én ennek nagyon örülök. A suliban ha találkozunk megölel, meg néha szerintem egy kis flört is van. És ezt most nem értem. Mit tegyek, hogy esetleg elkezdjen irántam érezni? Mit tennétek ilyenkor, a helyemben? Saját tapasztalatok is jöhetnek.

Bocsi, ha hosszú volt, válaszokat előre is köszi:))



2018. jan. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg flörtölgetni, játszani vele. Akár egy kis játékos birkózásba is kipróbálhatod magad vele, minél több testi kontaktus legyen köztetek. És szerintem jobb eséllyel ki tud alakulni a vonzalom.
2018. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen birkózás? Teperje le a suli folyosóján? Az biztos tetszeni fog a csajnak.
2018. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fiú (25) ***** válasza:
0%
Szeretnélek megkérni hogy mielőtt komolyabban belemennétek a dolgokba.... Hogy előtte beszéld meg a szüleiddel, és adjanak tanácsot. azért írom ezt mert sok lány ismerősöm volt aki bele esett abba a hibába hogy nem mondta el a szüleinek és később rájöttek mindenre. és kitagadták őket. többet nem mehettek haza Belegondolni is szörnyű hogy családok így mennek tönkre.. mai napig sajnálom őket. :(
2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs (heterók között sem). ha valaki alapból nem vonzódik hozzád olyan szinten, hogy az szerelemmé mélyülhessen, bármit csinálhatsz, ez nem fog változni. nem lehet kikényszeríteni. vagy beleszeret a lényedbe mindenféle erőlködés nélkül, vagy nem.
2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy beléd szeret e vagy sem nagyban befojásolja a sok pozitív/negatív élmény.Nyilvánn a pozitív élmények sokasága pozitív vonzalmat is szűl.PL.Menny el vele moziba,sétáljatok,ismerjétek meg egymást,nevettesd meg,légy vele romantikus.stb. Ha ezekeg megvannak és a kémia is működik,akkor jönni fog a szerelem is.Ilyen egyszerű. Semmi hülye birkózás és egyéb praktika nem kell hozzá. Légy vele nyitott és befogadó hosz boszex. Értsd meg azt is ha ő foúval is szeretné,mert ha nem azzal csak el üldözöd.
2018. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!