Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha vsak felcsináltatom magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vsak felcsináltatom magam egy egyébként házas 2 gyerekes pasival és eltűnök az szerintetek gáz? Azert hogy legyen gyerekúnk a párommal.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De te most akkor biszex vagy, csak lánnyal jársz éppen? Mert ha leszbikus lennél teljesen, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy ilyet bevállaljál. Vagy létezik olyan erős vágy egy gyerek után, hogy egy leszbikus nő akár abba is belemegy, hogy férfivel...?
2018. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Vegigjártuk a köróket meddősegiben. Ugye bajom nincs...

Párszor kibírom pasival is.,

Nem rosszabb mint egy inszeminácio sztem

2018. febr. 17. 19:24
 23/25 anonim ***** válasza:

Amugy nem ertem az egeszet.Spermát ad neked vagy lefekszel vele!!!???Mert nem mindegy.

Nekem 6 hónap majd mindennapos szex volt mire összejött.

Úgyhogy hajrá.

De amúgy ezek után már én sem hiszem el a kérdésed, azt sem hogy leszbikus vagy,és hogy a párod szerint ez ok lenne ( ha lefekszel a pasival) mert ebbe semmilyen a párját szerető ember nem menne bele!!!!Pedig én "csak" bi vagyok!!De esélytelen lenne, hogy ez oké lenne.

Vegyél spermabankbòl már mondtam.

2018. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A gyerekkel szemben is meg a férfival szemben is nagyon szemét , gerinctelen dolog.

Mivan egyszer csak meg tudja mégis?

Te mit szólnál hozzá ha megszülnéd a gyereket és elszemétkednék és azt mondanák , halva született?

Majd 10-20 év múlva mégis kiderülne !!!

Neked hogy tetszene?

Szóval még a gondolat is gerinctelenségre, jellemtelenségre vall.

2018. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok már le...Nem is értem miért nem törölték még ezt a provokatív kamu kérdést.Elég naívacska aki elhiszi, jól felismerhető stílusa van a csávónak,gyakran kamuzik itt.
2018. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!