Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha vsak felcsináltatom magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vsak felcsináltatom magam egy egyébként házas 2 gyerekes pasival és eltűnök az szerintetek gáz? Azert hogy legyen gyerekúnk a párommal.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Gáz. Nem kicsit, nagyon.
2018. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A pasit a parommal közösen választottuk a testvére exének az apja
2018. febr. 13. 23:00
 13/25 anonim ***** válasza:
Gáz
2018. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hhuuuhh, remelem, erzed, mennyire erkolcstelen ez a terv. Te egy ember gyermeket akarod "megcsinalni" az o tudta nelkul, micsoda visszaeles ez a noisegeddel!

Ezzel egyutt megertem, hogy nehez nektek, leszbikuskent allati nehez lehet gyerekhez jutni, plane olyanhoz, aki a sajat vered. Es nyilvan a legtobb nonek ez a legfobb vagya. De nem szabad ezt ilyen tisztessegtelenul csinalni... Sajnos tanacsot adni nem tudok, pedig egyutterzek.

2018. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kizart hogy ez a kerdes komoly.
2018. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljesen jogos egyébként a felvetés, és a dilemma is.

Gyereket szeretne. Érthető módon a párjától nrm lehet. Mással nem szerelemből, vágyból menne el, tehát racionális indokokat keres egy alkalmas apajelölt mellett. Itt nem zsákbamacska mint a mesterséges megtermékenyítésnél, és még fizetni se kell érte ☺

2018. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nyugalom emberek, szerintetk ez igaz? Leszbikus nő nem feküdne le pasival,meg lehet oldani másképp,plusz ez a stílus...Rágcsálóarcú trollfiúcska a kérdező ..
2018. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy ez így nem illik?!?!?!


Vagy megbeszéled vele, vagy sehogy.

2018. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ki az a h....e aki belemenne ebbe? Biztos nem menne bele fel se allna egy ilyen sokktol sztem :-))
2018. febr. 14. 13:23
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában nem gáz.

De!! Mi van ha a biológiai apa jogot követel magának!?Én ezt nagyon gáznak tartanám, még válás után is nehéz nemhogy egy idegennel.

Viszont javaslom a dán spermabankokat.

Online lehet rendelni, kivalasztod kitől.

Kb 150 euró.

Sokkal sokkal tisztább sor!!!!

2018. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!