Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi az oka, hogy egyre több nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egyre több nő próbálja ki a leszbikus kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha most a média által gerjesztett divathullámokon túl egy picit mélyebbre ásunk, akkor én az emancipációban látom ennek mélyebb gyökereit. Abban ugye nincs vita, hogy a nő a szebbik nem, ezt a heteró nők is így gondolják (és gondolták 100 évvel ezelőtt is). Ez nem is csoda, mert egy sörhasú, szőrös hátú, verejtékező, eceteshagyma szagú férfi (szándékosan sarkítva) nem túl esztétikus látvány egy kecses női testhez képest. A nők azonban ennek tudatában is a férfit választották, mert a társadalmi elvárások (házasság, gyerekszülés) erre ösztönözték. Most, a XXI. században azonban a női egyenjogúság jegyében egyre több nő gondolja úgy, hogy nekik is "jár" az az élmény, hogy egy puha női testhez simulhassanak, hiszen az ő véleményük szerint is vonzóbb, mint a férfié.

Kiváncsi vagyok, kinek mi eről a véleménye.



2018. febr. 20. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert elhízott, narancsbőrös, striás, szőrös, bajuszos, fogatlan, izzadt, ecetes hagyma szagú nők egyáltalán nem is léteznek amúgy igaz... 😅😅 Ez a teória úgy hülyeség, ahogy van. Egyrészt azért van mostanában “egyre több meleg, mert régen is voltak, csak nem merték vállalni, másrészt meg van az a kategória aki azt hiszi hu de nagyon egyedi lesz tőle. Akkor a férfi homoszexuálisok milyen logika alapján léteznek? Eszerint nem kéne, hogy legyenek, ha a női test ennyire tökéletes gépezet, hogy még ők is saját magukra gerjednek...
2018. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Hú, de megsértődött a leírt képtől az első kettő válaszadó! :DD
2018. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy hülyeség, vannak heteró nők akiket nem érdekelnek más nők, nyílván a sörhasú,hagymaszagú férfiakat nem, de egy kockahasú,jóképű férfit egy heteró nő vonzóbbnak fog találni egy szép nőnél is.Ráadásul az hogy látja hogy szép egy másik nő nem egyenlő azzal hogy izgul rá, kb.mint mikor szépnek találsz egy állatot,mondjuk egy tekintélyes tigrist.


Annak hogy több (FELVÁLLALT) leszbikus kapcsolat van egyedül az az oka,hogy most nem kell titkolózni mint ezelőtt.Mindig is kb.uhyanennyien voltak csak bújkálni kellett,nem volt facebook,stb.

2018. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
"Abban ugye nincs vita, hogy a nő a szebbik nem" A pasiknak biztos. De nekem, nőként a férfiak a szépek, vonzóak. A nők nem jobban mint egy hetero férfinak egy másik pasi.
2018. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Hiába pontozol le, ettől még igy gondolom, és nem vonz valami csak mert téged igen.
2018. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

- "Abban ugye nincs vita, hogy a nő a szebbik nem" A pasiknak biztos. -

Meg a leszbikusoknak is. Meg a szólásmondások szerint is.


Ettől eltekintve a kérdés úgy baromság, ahogy van.

Azért vannak többen, mert többen merik megélni a vágyaikat.

2018. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez aztán marhára férfias gondolatmenet volt...

Még nem találkoztam olyan nővel, aki úgy gondolt volna a többi nőre, mint valami státusszimbólumra, amivel a társadalmi hatalmát fitogtathatja, és amire jogot formálhat.

Ez a "nekem aztán JÁR a női test kényelme" gondolatmenet nincs nagyon meg a nőkben, és valszeg pont emiatt vannak, akik nem is csak testileg, de érzelmileg is a nőkhöz vonzódnak jobban, és őket választják inkább.

2018. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is voltak melegek, leszbikusok, biszexek, de nem merték vállalni, mert régen nagy bűnnek számított a saját nemmel való szexuális érintkezés és érzelmi kötődés is, sőt olvastam olyat, hogy 2 lányt a szultán ágyasai közül egymással való szeretkezésen kaptak és ki is végezték őket. Szóval konkrétan megöltek, megköveztek és kitagadtak a családból, kiűztek a faluból, ha valakin észrevették, hogy vonzódik a saját neméhez, ezért aki észre vette magán, hogy vonzza a saját neme az vagy öngyilkos lett inkább vagy igyekezett titkolni annyira, amennyire csak tudta. Leszbikusok, melegek, biszexuálisok mindig is voltak, de nem merték felvállalni a bánásmód miatt. Viszont manapság már senkit sem nyírnak ki azért, mert beleszeret a saját neméből valakibe, nem kerül az életükbe, ezért jobban előmernek bújni az ilyen emberek. Bár még mindig nincs teljes elfogadás, ugyanúgy megkapjuk, hogy betegek, undorítóak és a társadalom szégyenei vagyunk, sőt a mai napig kitagadnak embereket közösségből vagy családból ez miatt, de legalább már addig eljutottunk, hogy nem nyírnak ki minket és azt veszem észre, mintha kicsit elfogadóbbak lennének az emberek, főleg a fiatalabb generáció. Biztosan lesznek mindig utálkozók és olyanok, akik csúnyán néznek egy nem hetero párra, de azt tapasztalom, hogy elfogadóbbak egy kicsit az emberek.
2018. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Izgat a gyengédség es izgató a gondolata, hogy talan ő úgy vágyik rám és nem csak dugni akarna. Remelem ertitek, habár ezt meg így sosem kellett heterokent megfogalmaznom.:D tehát inkább kíváncsi vagyok milyen egy gyengéd, önzetlen szex, mivel én is ilyen vagyok. Viszont jobb lenne, ha egy ferfi tudná viszonozni, de olyaban meg még nem volt részem, nem elég gyengédek és izgatóak sokszor.
2018. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Jaaaajjjj... No vagyok, meg mielott valaki azt hinne, hogy a szemelyemet erte sertes. De azt is irhatnam, hogy a ferfiak a tarsadalmi elvarasok miatt valasztjak a hisztis, szeszelyes, irigy, hormonbomba noket, akiknek narancsboruk van meg log a melluk. Mert hat mennyivel szebb egy illatos, selymes haju, izmos ferfi, akinek a hangulata nem a ciklusatol fugg es nem intrikal es rosszindulatuskodik. Mert igy is ki lehet am sarkitani, de nyilvan ez is hulyeseg, mert mindket nembol van ilyen is, olyan is, nem beszelve arrol, hogy aki az egyik embernek maga a fonyeremeny, az masnak kiallhatatlan.

Manapsag mar egyre jobban merik vallalni a szexualis orientaciojukat az emberek, de szerintem meg igy is rengeteg a lazens homoszexualis. Mert meg mindig rossz a tarsadalmi megitelese a massagnak. Gondolj csak az ilyen kerdesekre: "Attol, h lesz0ptam a haveromat, meg nem vagyok bu7i, ugye, ugyeeee??" - Mert valtig ragaszkodik ahhoz, h o kivancsi hetero, fel felvallalni magat.

2018. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!