Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi az oka, hogy egyre több nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egyre több nő próbálja ki a leszbikus kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha most a média által gerjesztett divathullámokon túl egy picit mélyebbre ásunk, akkor én az emancipációban látom ennek mélyebb gyökereit. Abban ugye nincs vita, hogy a nő a szebbik nem, ezt a heteró nők is így gondolják (és gondolták 100 évvel ezelőtt is). Ez nem is csoda, mert egy sörhasú, szőrös hátú, verejtékező, eceteshagyma szagú férfi (szándékosan sarkítva) nem túl esztétikus látvány egy kecses női testhez képest. A nők azonban ennek tudatában is a férfit választották, mert a társadalmi elvárások (házasság, gyerekszülés) erre ösztönözték. Most, a XXI. században azonban a női egyenjogúság jegyében egyre több nő gondolja úgy, hogy nekik is "jár" az az élmény, hogy egy puha női testhez simulhassanak, hiszen az ő véleményük szerint is vonzóbb, mint a férfié.

Kiváncsi vagyok, kinek mi eről a véleménye.



2018. febr. 20. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%
#10 vagyok. Meg annyit, hogy en maximalisan tamogatom a szexualis iranyultsag elfogadasat, de NEKEM pl. nagyon hianyozna a ferfi nemi szerv, mert, hmmm, probalok szalonkepesen fogalmazni, annak olyan a fogasa, latvanya, homerseklete, stb, amit nem potol egy szilikon felcsatolhatos mupenisz, sem a pihepuha noi test. Akkor irhatnam en is, hogy "nooooormalis, aki nem vagyik peniszre????". De en tudom, hogy igen, normalis. Meg en is normalis vagyok.
2018. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!