Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti mit tennétek a helyemben? Story lent. Lányos lány.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos a párkapcsolat, két barátnőm volt eddig, most 24 vagyok, 3 éve nincs barátnőm akkoriban megint randiztam az ex csajom után kb fel évre rá vagy 7 hónapra sok idő volt amire kihevertem , nagyon mély érzésű szerelmes típus vagyok, ez nekem fontos de sajnos nem szeretett viszont, én nagyon imádtam, picit idősebb volt nálam 5-6 évvel. Szóval randiztam megint nem találtam semmit, szeretek lányokkal randizni de mostanában olyan nehéz normális lányt találni vagy aki tetszen(vagy leszbi ) szóval picit fel adtam a keresést virtuálisan de nyitott szemmel járok, inkább magammal foglalkozom, olvasok, megtanultam főzni bulizni sem járok, imádom a filmeket sorozatokat. De egyszerűen zavar hogy nincs párom hiányzik a törődés a szerelem hogy legyen kivel beszélni az érzéseimrol, A magyar leszbikus tarskeresot is meg untam picit.

Válaszokat előre is köszi?!



2018. febr. 21. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vagyunk így ezzel. :/

Nem kell várni és jönni fog, én ezzel nyugtatom magam. :D

2018. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatos a fogalmazasod. Ne haragudj, emellett nem mehettem el szo nelkul.


Egyebkent meg semmi ertelme csak azert kapcsolatban lenni valakivel, hogy ne legyel egyedul, ugyhogy szerintem legyel turelmes, amig nem ismersz meg valakit, akivel jo is.

Hatha felkeltetted par lany figyelmet ezzel a (total osszeszedetlen) kerdessel.

Sok sikert.

2018. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, minden zsák megtalálja a maga foltját. Hát, ha keresem, ha nem, csak nem találom a foltom. Hogy mit teszek? Póbálok beletörődni a helyzetbe, aztán lesz, ami lesz. Vagy előkerül a folt vagy nem. :D
2018. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát Köszi az őszinte kommenteket jó volt magamból kiirni a dolgot :)

Egyébként jam, türelmes vagyok

A fogalmazás meg mindenki maga dolga, lényeg hogy értsük egymást ... :):$

2018. febr. 21. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen szempontból tökmindegy a szexuális beállítottságod, ha nem találsz olyan embert, aki tetszik is és viszonozza is az érzéseid, az elég tré.

Jó mondjuk leszbikusként még kisebb a merítési háló, sajnos ugyanazt tapasztalom, hogy nehéz ideális lányt találni, aki tetszik külsőre-belsőre és nem csak alkalmit akar vagy a pasija mellé egy hiánypótlót...

2018. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is sokáig azt hittem hogy nem lesz soha barátnőm,és csodák csodájára lett :)Szóval annyi a kulcsa hogy ne keresd ahogy írtad foglalkozz magaddal .Aztán majd lesz barátnőd:) 21l/bi
2018. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt írom, de ha helyesen írnál, talán több ember figyelmét felkeltenéd itt (ha ez volt a célod). Én például szívesen ráírnék egy hozzád hasonló lányra, de az írásod miatt inkább nem teszem.
2018. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg , h ne zárkózz el,legyél nyitott, aztán majd úgy is jön olyan aki "tökéletes" lesz. :)
2018. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!