Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik előtte csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik előtte csak pasival voltak, aztán kipróbálták lánnyal! Nektek jobb volt lánnyal, mint fiúval?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy előtte csak fiúval voltatok, de valami "bekattant" és mégis egy lány ágyában kötöttetek ki pl. egy jól végződött buli után vagy egyszerűen csak valamiért lefeküdtetek egy lánnyal. :D És hogy jobb volt-e, mint fiúval vagy úgy gondoltátok, hogy nem volt rossz, de maradtok a pasiknál.

20/L


2018. márc. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal jobb volt azóta nem igazán kívánom a pasikat.
2018. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes sztori, de egyik barátnőmmel egyszer ágyba kerültünk. Nekem sokkal jobban bejött mint sráccal, tényleg egymásra fókuszáltunk, volt rendesen előjáték, inkább az számított mindkettőnknek hogy a másik élvezze, nem egyfolytában sürgetve éreztem magam hogy végre betolhassa, elmenjen, aztán puff vége "Remélem neked is jó volt".


Azóta a pasikra vissza se néztem

2018. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj a lányokkal hogy nem veszitek észre azt a pasit aki mindent megadna nektek! Csak az idióta barmokat vonzzátok be. Én is szeretem a hosszú elő és utójátékokat is de sajnos nehéz ismerkedni mert a nők többsége elutasító!
2018. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó. Voltam olyan pasival akivel nagyon nagyon jó volt, meg minden másban is főnyeremény volt, de tényleg, de a véleményem akkor is az hogy lányokkal sokkal jobb. Ja meg lányokkal azért mindegyikkel jó volt, kivétel nélkül, fiúkkal azért nem.
2018. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, tudtam, hogy befog találni ide pasi is. -.-"

Légyszíves próbáljátok meg figyelmen kívül hagyni, hiszen nem őt kérdeztem, csak bejött kötekedni meg sajnáltatni magát, na meg a legtöbb pasi sértésnek veszi szinte, hogy egy nő, aki próbálta mindkét nemmel jobban bejött neki a nővel való szex.

2018. márc. 6. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mióta voltam nővel csak szánakozni tudok az olyan szerencsétlen nőkön akik pasikkal kínlódnak.

21/L

2018. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fényévekkel jobb lánnyal. Nem azt mondom hogy egy pasinak már semmi esélye nálam, de egyre inkább a lányok érdekelnek.
2018. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Soha,egyik pasinak sem sikerült felizgatnia. Tudtam magamról,hogy vonzódom a lányokhoz,de nehezen vallottam be(magamnak is)és ez még mindig fennáll,mert félek vagy tudja a fene. Aztán kipróbáltam...orgazmus mennyország volt és az előjáték...nem hittem volna,hogy elég egy jó csók ahhoz,hogy beinduljak.
2018. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A szex határozottan élvezetesebb volt. Sokkal jobban összhangban vagyok egy másik lánnyal, mint bármelyik pasimmal. Azonban kiderült az is, hogy együtt élni csak férfivel tudok. Nekem kell, hogy a férfi ott legyen mellettem.
2018. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!