Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugye nem vagyunk leszbik? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyunk leszbik? A legjobb barátnőmmel néha kicsit izgatjuk egymást. Csikoljuk egymást, cirógatjuk, puszilgatjuk, persze nem szájon. (Többi lent)

Figyelt kérdés
És néha otf lennt is izgatjuk egymást,de csak térddel,mármint úgy,hogy ő fekszik én pedig rajta és felhúzom a térdem a lábai közt. Vagy fordítva. 18 vagyok ő egy évvel kisebb mint én. Nem érzem magam leszbinek. Szerintetek az vagyok? Illetve ő tett egy olyan megjegyzést,hogy ha akarnám meg is ujjazna. Kicsit beparáztam. Vajon van benne leszbi hajlam? Egyébként mindketten szüzek vagyunk és mindketten “szerelmes vagyunk egy fiúba. Ő azt mondta,hogy azért mondta ezt a dolgot,mert hogy én már megujjaztam egyszer. Na most azt tudni kell,hogy akkor szilveszter volt,sokat nagyon sokat ittam én is ő is ő megcsókolt állandóan csókolgatott én meg sok piával azt se tudtam,hol vagyok és hát igen,megujjaztam. De nem tenném meg újra. Így épp ésszel nem. És nem is hagynám neki,hogy megujjazzon. Ugye nem vagyunk leszbik?

2018. ápr. 7. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is kamu kérdés.

Ha nem, akkor ne álltasd magad, minimum biszexuális vagy.

Egy hetero nőnek eszébe nem jut, hogy másik nőhöz érjen hozzá. Sze szájjal, se ujjal, de a combjával.

2018. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. Egy 18 éves lány nem így ír. Max egy unatkozó csávó lehetsz.

De amúgy meg biszex vagy, és jól írja az előttem válaszoló, hogy ne álltasd magad. Ha full heteró lennél, akkor még a legjobb barátnőddel SE csinálnád ezt.

Erről ennyit.

2018. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg lány csak épp nem 18 hanem 14 éves, csak nem akarta az igazi korát írni hogy ne töröljék.

De az se kizárt hogy pasi.

2018. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!