Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex/leszbikus lányok/hölgye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbikus lányok/hölgyek, veletek volt már olyan, hogy kiderült hogy a saját nemetekhez vonzódtok és emiatt megaláztak, esetleg kigúnyoltak? Ha igen ezt hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A sok szexista pasi folyton meg akar alázni mindenkit,de intelligens nő leszrja az ilyesmit.
2018. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerulni kell az ilyen tarsasagot siman > es ignoralni
2018. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki magára veszi,és nem hímsoviniszta szófosásnak tartja az ilyesmit,(mivel az), illetve nem úgy kezeli mintha meg sem hallotta volna (mivel mincs hatással az életedre,hogy retardált mit mond,és attól hpgy valami az elbprult elméje szerint úgy van,attól még nem lesz úgy), tehát egy labilis, túlérzékeny ember egy idő után belefog őrülni a sok "megaláztatásba".Ezért fontos,hogy az amúgy érzékeny nők(ami önmagában nem rossz tulajdonság), megtanuljon helyesen gondolkodni a korlátolt,frusztrált hímsovinoszta homofóbokról. Ez ugyanaz a beteg csőcselék,akik pl.helyeselték/helyeslik a Holocaustot és egyéb emberiességellenes cselekményeket. Ezek miatt érezze rosszul magát egy normális,értékes ember?
2018. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az összes osztálytársam kb. 2 évig, én csak tűrtem, akkor így láttam a legjobbnak. Viszont meglett az eredménye, ma már meg sem hallanám, vagy ha igen akkor elég sikeresen reagálom le. Erős akarat... :)
2018. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!