Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy nőbe vagyok szerelmes, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőbe vagyok szerelmes, de a kapcsolatunk sohasem működhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szeretői viszonyban vagyunk. Neki családja van ez nehéz nekem, tudom elítélendő amit teszünk, de tényleg szerelmes vagyok. De mivel már nem vagyok fiatal összejöttem egy rendes férfival, aki nem sejt semmit, feleségül akar venni, gyereket szeretne. A barátnőm nem hagyja ott a férjét, és nem fog a gyerekei elé állni, hogy egy nőt szeret. És mivel ilyen a kapcsolatunk számítani sem számíthatok rá, de sokszor sírunk emiatt, és tudom hogy szeret. De nem bírom ezt a bujkálást, még ha csak a környezetem elől kellene, de a pasi előtt is kell. Titokban találkozni, hazudozni.Az egész életem egy hazugság. Kér hogy ne menjek férjhez, de ő nem tesz semmit? Akarok egy gyereket is. Mit csináljak?
2018. máj. 23. 20:30
 1/5 sl!therin ***** válasza:

Istenem, imádom ezt a témát.

Mindenki tegye azt, amit akar. Te is. Ha nem akarsz egy pasit nézni örök életedben, akkor ne nézz. Csakazértis nem kell férjhez menni. Gyereked lehet anélkül is, társszülőségben bárkivel. Ő meg ha nem lép, ott marad. Elég szenvedés neki maga a tény, hogy ő is szintén hazugságban él. Ha gondolod, írj privátot. Az én élettársam két gyermekes anyukaként, a férje mellől jött el a családi házból ... velem.

Nem olyan bonyolult ez :) Csak mindenkit tudni kell hagyni, ha kell.

2018. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyerektéma miatt gondolok arra, hogy férjhez menjek. Meg nagyrészt miatta, mert nem fog lépni, neki így megfelelő. Engem meg tönkretesz ez az egész.
2018. máj. 23. 20:45
 3/5 kispotzak ***** válasza:

Ha "csak" a gyerektéma miatt mész férjhez, három embernek biztosan tönkreteszed az életét (a férfi, te magad, és különösen: a gyerek).

Nem hiheted komolyan, hogy le tudsz élni úgy egy életet hazugságban, hogy az boldoggá tehessen akár téged, akár a gyermeket (ha a pasi boldogságát esetleg nem is veszed figyelembe...).

Ha pedig már eleve nem a "boldogság" a cél, csak az, hogy "legyen" egy gyerek, akkor kérlek, nagyon gyorsan felejtsd el. Nem a gyerek tesz vkit boldoggá. A gyermeket vállaló szülő(k) teszik, tehetik boldoggá a kicsit, és így fogja őket is boldoggá tenni.


Egy esetleges lehetőség: leülni, leültetni a pasit, és nagyon komolyan elbeszélgetni vele. Elmondani neki mindent. Vagy majdnem mindent - a barátnődet esetleg nem, de azt igen, hogy valójában inkább vonzódsz a nőkhöz, mint a férfiakhoz, és hogy bár őszintén kedveled, fontos a számodra, de szerelmet nem érzel iránta. Viszont szeretnél gyereket. Lehet, h egy világ dől össze benne, de még mindig jobb, mint ha hozzámész, és x év múlva, esetleg gyereket nevelve bukik ki egyszer a dolog. Akkor sokkal nagyobb szemétség, sokkal nagyobb átverés, és ő is sokkal jobban fog szenvedni/haragudni.

Így meg hozhattok egy közös döntést, akár arról, hogy vállaltok gyereket, ő az apa, akár maradhattok együtt vagy különváltok, de ő is jelen van az életetekben stb. Te pedig még mindig megtalálhatod a párodat egy másik nőben, aki felvállal téged és melléd áll...

2018. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Adj még időt magatoknak,láttam màr olyat hogy 10 éves házasságból lépett ki egy nő egy másik nő miatt,pedig nem tervezte.Ha szeretitek egymást az érzelmek úgyis felül fogják írni az ész által hozott döntéseiteket és előbb-utóbb úgyis együtt lesztek.


A gyerekhez meg csak egy alkalmas donor,mondjuk egy meleg férfi meg egy fecskendő kell,nem kell megházasodni miatta.

2018. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a férfit nem szereted, ne menj hozzá szerintem.

Viszont a nővel való kapcsolatod sem korrekt... Ha nincs más megoldás, akkor szakítsatok meg minden kapcsolatot, mert így most kb. mindenki szenved, ha jól értem :(

Ő nem vált, Neked pedig esélyed sincs az igazi boldogságra, amíg hozzá kötődsz.

2018. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!