Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők/lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők/lányok! Milyen érzés, ha bókolnak nektek?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, ha egy férfitól kaptok tisztességes bókot, vagy megjegyzi hogy pl milyen jó a hajatok, milyen csinosak vagytok, esetleg milyen szép alakotok van?


Mi az, ami már rossz érzést kelt? És ha nő mondja ugyan azt, az még meddig "fér bele" a normális keretekbe?



2018. jún. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Illedelmesen megköszönöm de túlzottan nem érdekel.
2018. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha nőtől kapom a bókot, akkor elpirulok, hevesebben ver a szivem és megremeg a lábam. Még akkor is ha nem vonzódom az illetőhöz. Egy nőtől mindig jól esik a bók. :)


Férfiaktól is jól esik de az más. Ott már bennem van a félsz hogy azért mondja mert kiakar kezdeni velem. Édesapámtól esik jól félelem nélkül a bók, és abba is elpirulok de persze máshogy mint a nőknél...olyan kislányosan, hiszen az apukám dícsér meg :)

2018. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyjából azt érezhetik, amit egy hetero nő akkor, ha egy másik nő dicséri meg, szóval ha nem tolakodó vagy, hanem kedves, akkor valószínűleg jólesik nekik, mert mégis csak pozitív visszajelzés.
2018. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Közömbös vagy idegesítő. Férfitól semmi nem fèr bele, de úgyse értenek a szóból.


Amúgy most már minden napra fog jutni egy férfis kérd÷s?

2018. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem örülnék neki. Talán bunkón fog hangzani,de szerintem a saját maga vagy a barátnője frizurájával,ruhájával törödjön,ne az enyémmel. A "Szép az alakod" meg aztán végképp tisztességes,tolakodás és szexuális töltet nélküli bók 😪
2018. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Akar no, akar ferfi dicser megtanultam kezelni.

Nem is vagyok mar mai gyerek. 😆 Elmosolyodom, jolesik, es kesz.

2018. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha férfitól kapom megköszönöm, de amúgy nem nagyon érdekel. Ha a külsômre mondja, akkor elintézem egy okéval. Nôtôl azért jól is esik. :)
2018. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

engem felvidít, azért nem kell mindenkit lenézni szerintem... sőt ha például egy haveromnak vagy barátomnak tetszik a sapkája azt is megdicsérem vagy a haja...

24L

2018. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!