Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta elszeretném nekik mondani,de nem merem.Félek,hogy nagyon nagyon kiakadnának.Folyton kérdezik,hogy mi a helyzet a fiúkkal meg,hogy remélem majd szeretnél unokát,stb...

Úgy terveztem,hogy akkor mondom el ha lesz komoly kapcsolatom lánnyal de még sem úgy szeretném,mert akkor lehet eltiltanának tőle és őt hibáztatnák,hogy ő vitt bele mindenbe,szóval előtte jó lenne letisztázni.

A bátyám az megtudta,hogy meleg vagyok az teljesen elfogadott és nem volt vele semmi baj.

Mit mondjak a szüleimnek vagy hol és hogyan csináljam?Terveztem ezzel a zenével is coming outolni https://www.youtube.com/watch?v=z3ECU6xtp68 (kapcsoljátok be a magyar feliratot)

Vagy írjam le a telefonjukba?Lövésem sincs:D



2018. aug. 10. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

Én 21 éves biszex lány vagyok és annak a híve vagyok, hogy nem jó a hazudozás meg titkolózás. Jobb az őszinteség és a nyílt lapok DE mivel nekem is homofób az egész családom, így muszáj titokban tartanom, hogy a fiúkat és a lányokat is szeretem. Mivel a családom homofób és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem tudnák elfogadni így nem mondok semmit erről. Szerintem akkor mondd el, ha úgy érzed, hogy eltudják fogadni és nem leszel megbélyegezve, hogy: "Ő a család b**ija". Szerintem alaposan gondold át, főleg akkor, ha még velük élsz. Ha úgy érzed, hogy eltudnák fogadni, akkor várd ki a megfelelő pillanatot és mondd el.

Remélem, hogy tudtam valami hasznosat írni számodra. :)

2018. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elmondtad?
2021. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!