Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt valaki olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki olyan, aki kapcsolatban van, de nem szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi értelme van az ilyennek?

2018. szept. 19. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Ez szerintem csak időpocsékolás. Lehet egyedül vagy mással sokkal boldogabban tölthetnéd ezeket az időket, amit ebben szerelem nélkül. Megszokás ez inkább csak, úgy gondolom.
2018. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Én/Mi.

Nálunk van értelme, olyan értelemben, hogy a "párom" teljesen jó indok arra, hogy mindenkit megnyugtassak és kizárjak az életemből. Amikor kérdezik a státuszom megnyugtatom a rokonokat, barátokat, ismerősöket, kollégákat, hogy igen van párom, kösz megvagyunk. Plusz kényelmesen ki lehet magam vonni a húspiacról, lazán le lehet koptatni a bepróbálkozókat, hogy kapcsolatban vagyok, sajnálom.

És ő is kb. erre használ engem. Az elején még szerettük egymást, mostanra viszont barátok lettünk. Amíg egyikünk nem lesz fülig szerelmes addig együtt vagyunk ebben a kényelmes szövetségben. (úgy is távkapcsolat is tetejébe)

Inkább csak a státusz miatt kell, hogy ne nyagassanak minket a "miért nincs...? " kérdésekkel, és a nem kívánt szexuális partnerekkel szemben is hatásos védőpajzs.


Lehet kövezni!

2018. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kettes: Értem én, viszont miért nem lehet szimplán azt hazudni, hogy van valakid?
2018. szept. 19. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A facebook, inta és hasonló baromságok világában? Az az első, hogy hazamennek és csekkolnak. (és úgy is kiderítik, hogy van-e valakim, hogy én érdemben nem használom a fb profilom.) valahonnan előráncigálnak egy fotót, egy nyaralásos képet stb. Ahol én lakom ott az unatkozó főállású anyukák és nagymamák nem nyugszanak addig amíg saját szemükkel nem látnak valami kézzelfoghatót.


Amúgy meg családomnak nem fogok erről hazudni. Nálunk nem divat.

De mi egy percig sem ámítjuk a másikat, tisztában vagyunk a helyzettel, így nekünk ez a jobb megoldás. Ha rossz lenne akkor különmennénk "hivatalosan" is.

2018. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Akit nem szeretsz azzal ne gyere össze/szakíts vele.
2018. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én előzőleg így voltam.. és jobbnak láttam inkább szakítani:)

25/n

2018. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme és a leggerinctelenebb amikor valaki együtt van valakivel de nem szereti, csak "kényelmes" neki.. a másik meg természetesen vele tervez stb. Mindent megtesz érte... ilyen esetben még az elején szakítani kell, nem pedig évekig húzni, mert természetesen annak fog fájni aki mindent megtesz a kapcsolatért... Meg amúgy is nagyon gyenge jellemre utal, miközben hitetgetik magukat olyanokkal, hogy "de ez a másik félnek is jó, hiszen ő szeret és még vele vagyok".. ez a legnagyobb balf* *szság... A másik fél megérdemli hogy valaki olyat találjon aki tényleg megbecsüli.. Ha magadnál tartod csak azért mert nincs jobb, vagy vársz valami jobbra, vagy mert jó neked a társasága, mert nem egyedül vagy a ny_morék életeddel, a legnagyobb önzőség amit valakivel kb megtehetsz...
2018. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!