Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Boldog kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban vagyok, de mégis szerelmes vagyok az egyik jóbarátomba. Mit tegyek? 19/F

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyok már 1 éve, és el se tudnám képzelni magamat mással. Na de ott van Ő. Osztálytársam, gimi eleje óta jó barátom. Már egy jó ideje tetszik, már bőven azelőtt is, hogy megismertem azt, akivel együtt vagyok. Sose mondtam neki, hogy meleg vagyok, és ő is több, mint valószínű, hogy hetero. Nem is akarok így tőle semmit, de képtelen vagyok nem rá gondolni, egyre többet fekszem le vele az álmaimban is. Ami azt illeti, 2 hasonlón már átestem, mindkettőnek az lett a vége, hogy megutáltam őket. Viszont ez a srác személyiségileg más, mint az előző kettő, nem akarom elveszíteni mint barátot. Az korábbiakban próbáltam pár “kiszeretős” technikát, de egyik se műkodött, csak a személyiségük romlott meg annyira, hogy megutáltam őket. Ezzel barátomat nem szeretem kevésbé, csupán jobb lenne, ha mindkettővel járhatnék egyszerre. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak. Barátomnak nem akarom elmondani, mert félek, hogy szakítana, és a srácnak sem, mert akkor az a barátságunk kárára menne. Mit tehetnék?
2018. márc. 23. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Felvilagositalak: egyikbe sem vagy szerelmes. Ugyanis a szerelem rohadtul nem ez.


Akivel most vagy engedd az utjara, latszolag vajmi keves dolog tart mellette. Legkozelebb olyannal jojj ossze, aki orulten megfog. Mellette nem igazan fog mas megmozgatni.

2018. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!