Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus (Biszex? ) lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus (Biszex? ) lányok! El tudtok olyan kapcsolatot, életközösséget, együttlakást képzelni, ahol ti ketten, és egy férfi éltek együt? Nem feltétlenül szexben a férfival?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Női nemet, és arra gondoltam, hogy egy leszbikus párnak jól jöhetne egy férfi, aki mint egy férj, besegít a háztartásba, bevásárlásba, és mindent megjavít, ami letörik, elromlik. Alibipasinak is jó lehetne, hisz' a szomszédok ne mindig csak két nőt látnának ki-be járkálni.

2018. nov. 3. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos én nem.Maximum ha az a férfi meleg akkor mint egy barát oké,de hogy csak úgy velem és a párommal éljen egy heteró férfi azt nem.
2018. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, a leszbikusok annyira nem kedvelik a férfi nemet :D Ezért leszbikusok. De ez a felvetés alapból hülyeség, most kb azt mondod, hogy képtelenek lennénk vezetni a saját háztartásunk férfi nélkül?

Más leszbikusok nem tudom hogy vannak vele, de én SOHA nem kérnék meg egy heteró férfit arra, hogy alibibarát legyen Még akkor se ha amúgy közel állunk egymáshoz.

Az a barátság extrákkal tag meg elég árulkodó. Felejtsd el lmao

2018. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés a nap vicce.
2018. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a szomszédoknak mi köze, ahhoz hogy két nő együtt van? Nah és? Mindenki tördjék a saját dolgával, másrészt szerintem a jövőbeli párommal, meg fogjuk tudni oldani a ház körüli munkát, nem vagyunk hülyék és gyengék, biztos hogy nem jönne oda egy random hetero férfi lakni a házunkba. Egyet értek az előttem lévő kommentelőkkel.
2018. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem a kérdés alatt burjánzani fogank a hímsoviniszta,kamuválastok,hogy mennyire szuper lehet ez a helyzet. De nagyszerű, logikus és nyomós érvekkel alátámasztott kommenteket írtatok, királyok vagytok lányok✌💋💋
2018. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő válaszokat.

A válaszok hosszából arra következtetek, hogy túlnyomórészt valóban leszbikus nők válaszoltak, mert a kis tini trollok, pár szavas "beszólásokkal" lerendezik az dolgukat! Én már sok leszbikus lánynak adtam bátorítást itt, mert félt belevágni az ismerkedésbe, kapcsolatba. És láttam, hogy nem mindegyikötök olyan erős, és stabil, mint Ti, akik hozzászóltatok. Van aki a család miatt hosszú évekig titkolja a leszbikusságát. És van aki szereti a 3-as felállást is. Természetesen itt nem lehet sokat tudni a kérdezőkről, válaszolókról, hogy kik, mert névtelenek, nemtelenek, (szemtelenk :-) ) és kortalanok vagyunk.


A lényeg, hogy a válaszok alapján kicsit félreértitek a szemléletemet, de mivel a "szó sem lehet róla" a válaszok 100%-a, nincs értelme helyreigazításoknak, magyarázatoknak!

Az a leszbi/biszex pár, aki esetleg érdeklődne ilyen életközösség iránt csak kis százalékban lehetséges.

De egy kérdést megért.

2018. nov. 4. 14:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én leszek az év kvaja de én adnék egy ilyen 3as kapcsolatot dugással mindennel 😁


Aza baj hogy erre a jelentekező pasi valószínűleg egy pocakos 40es lenne vagy egy fiatal de ronda társadalomból kiutált élőlény.

Hozzám hasonló lányos igényes lány meg nem vallalná fel a piszkos fantáziáját tettlegességig.


24L

2023. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!