Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet esélyem így normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem így normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam, és annyira szégyellem a testem, hogy már volt, hogy azért hagytam ott valakit mert nem akartam hogy lásson.

Rövid távon lehet, hogy elviselhető, de szerintetek ez hosszutavon barkinek menne mellettem?

(Egy ido után biztos feloldódnék, de nem biztos hogy a masik igényeinek megfelelő idő alatt)


2018. nov. 9. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog a bajod, ami viszont riasztó, az a stílusod: "hogy ne mondja hogy szép vagyok, mert úgysem hiszem el."


Ez így nem fog menni.

2018. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen lánnyal. Mivel ő nem hitte el, hogy jól néz ki, ezért én is hiába próbáltam megerősíteni az önbizalmát. Én ezzel együtt is elfogadtam, de szerelmes lett idővel másba. Harmadjára ismételte ezt az életében.. szerintem soha nem nyugszik meg és hiszi el, hogy értékes.

Én magammal kapcsolatban is éreztem hasonlót, nagyon sok idő és szakember segítsége kellett, hogy ez megváltozzon. Ma már lényegesen jobban érzem magam és jobb az emberekkel való kapcsolataim is.

2018. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!